Xbox Game Pass zyskuje jedną z najwyżej ocenianych premier roku

Podobnie jak usługa subskrypcji PlayStation Plus firmy Sony, usługa Xbox Game Pass firmy Microsoft oferuje mnóstwo gier, a niektóre z nich to absolutne hity, jak na przykład temat dzisiejszej dyskusji.

Jeśli czujesz się obecnie trochę przesycony najpopularniejszymi grami w usłudze subskrypcji Xbox Game Pass, Palworld, to nigdy się nie bój. Jeśli jesteś fanem gier JRPG, to tak Załaduj ponownie Personę 3 może być warta rozważenia, zwłaszcza że jest to jedna z najbardziej docenionych przez krytyków gier tego roku.

„Wejdź w rolę ucznia przeniesionego, który zostaje skazany na nieoczekiwany los, wkraczając w godzinę „ukrytą” pomiędzy jednym dniem a następnym. Obudź niesamowitą moc i ścigaj tajemnice Ciemnej Godziny, walcz dla swoich przyjaciół i zostaw ślad w ich pamięci na zawsze” – czytamy w streszczeniu gry. „Osoba 3 Załaduj ponownie to wciągające, nowe spojrzenie na definiującą gatunek grę RPG, odrodzoną na potrzeby ery nowożytnej.”

W naszej recenzji pt Załaduj ponownie Personę 3powiedzieliśmy: „Kiedy oceniasz Persona 3: Załaduj ponownie jeśli chodzi o to, jak dobrze przerabia oryginał, jasne jest, że jest to poprawa niemal pod każdym względem. To mistrzowska gra JRPG z dużą ilością serca i usprawnioną rozgrywką, pięknie przedstawioną poprzez oszałamiające animacje i fantastyczną ścieżkę dźwiękową.

Jednak nie tylko zespół GAMINGbible cieszy się dobrze przyjętą przez krytyków grą JRPG wydaną przez firmę SEGA, ponieważ zarówno krytycy, jak i fani nie mają dość. W chwili pisania tego tekstu Załaduj ponownie Personę 3 zdobył bramkę aż 89 w zbiorczej witrynie Metacritic.

Jedną z najlepszych korzyści wynikających z bycia subskrybentem Xbox Game Pass jest to, że nie tylko mamy do wyboru setki gier, ale także od czasu do czasu otrzymujemy niesamowite tytuły innych firm, takie jak Załaduj ponownie Personę 3 w dniu startu. To mało prawdopodobne Załaduj ponownie Personę 3 pozostanie na zawsze w usłudze Xbox Game Pass, a przy szacowanym czasie gry, który może trwać do 100 godzin, lepiej zacznij, jeśli ta gra JRPG przypadnie Ci do gustu.

Załaduj ponownie Personę 3 jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.