Xbox Game Pass, jaki znamy, zostanie po cichu wyłączony

Uważa się, że marka Xbox Game Pass może wyginąć i powoli przechodzimy na całkowicie nową usługę.

Najnowsze plotki krążące po Internecie mówią o kilku grach na wyłączność Xbox Pole Gwiazd, Indiana Jones i Wielki KrągHalo i Gears Of War ukażą się także na inne platformy, takie jak PlayStation 5. Microsoft nie potwierdził żadnej z tych informacji, a nawet niektórzy znawcy, którzy wcześniej twierdzili, że plotki są prawdziwe, zaczynają zmieniać swoje zdanie. dba o ich wiarygodność.

Biorąc to pod uwagę, istnieją z pewnością dowody na to, że Xbox Game Pass może zostać poddany dużym zmianom w ciągu najbliższych kilku miesięcy, co niemal potwierdza, że ​​gry Xbox zostaną przeniesione na wiele platform.

Jeśli spojrzysz na oficjalne strony Microsoft dotyczące Notoryczny, Bajka I Piekielne Ostrze 2 prawdopodobnie zauważysz, że nigdzie na tej stronie nie ma wzmianki o Xbox Game Pass. Zamiast tego brzmi po prostu „Game Pass”, a część dotycząca platform brzmi po prostu „Konsole, komputer, chmura”.

Oczywiście traktuj to z przymrużeniem oka, dopóki cokolwiek nie zostanie oficjalnie potwierdzone w tym tygodniu, ale wydaje się, że zwiększa to wiarygodność pomysłu, że Xbox przejdzie na stronę trzecią. W takim przypadku bardzo dobrze moglibyśmy zobaczyć, że Xbox Game Pass stanie się Microsoft Game Pass, ponieważ jest mało prawdopodobne, że PlayStation lub Nintendo pozwoliłyby na umieszczanie marki Xbox na swoich konsolach.

Jedyne, co pozostało, to usiąść i poczekać, aż Phil Spencer i reszta Xboxa opublikują oficjalne oświadczenie. Jakakolwiek będzie decyzja, może ona zmienić lub zniszczyć markę Xbox, jaką znamy.