Xbox 720 pojawia się w Internecie ku uciesze fanów

Fani Xboxa są zdumieni tym, co by się stało, gdyby Microsoft poszedł inną drogą i pozwolił narodzić się Xbox 720. Niestety, nie tak miało być, ale stracona szansa, jaką stwarza, jest trudna do zignorowania.

Xbox One nigdy nie radził sobie tak dobrze jak PS4 w momencie premiery. Z pewnością ludzie go kupili i byli z niego bardzo zadowoleni, ale nie podważało to dokładnie oferty Sony. A po Xbox 360 Xbox One wydawał się po prostu pozbawiony charakteru.

Teraz wyszło na jaw, że Xbox One miał być Xbox 720 z Kinectem, a wszystko to za jedyne 299 dolarów (235,87 funtów dla każdego, kto robi zakupy w funtach). Czy możesz sobie wyobrazić, jak łatwo mogłoby to „zmiażdżyć” ówczesną PlayStation? PS4 kosztowało 399 dolarów, co oznacza, że ​​Xbox byłby nie tylko tańszą opcją, ale także bogatszym pakietem z dołączonym Kinectem.

„Jak oni mogli tak spieprzyć?” zapytał jeden z graczy. „Najgorsze jest to, że nawet 10 lat później wydaje się, że Xbox tak naprawdę nigdy nie podniósł się po premierze Xbox One”. Inny dodany„Byliśmy o krok od wielkości, byliśmy Ten zamknąć.”

Choć odkrycie tego fragmentu historii gier jest wspaniałe, jest to słodko-gorzkie odkrycie, które sprawia, że ​​przeklinamy decyzje marketingowe podjęte wówczas. Co więcej, ponieważ Xbox zaprzestał produkcji fizycznych gier wideo, Xbox będzie droższy niż PlayStation – to kolejny gwóźdź do trumny, bez którego użytkownicy Xbox mogliby się obejść.

Mamy teraz serię Xbox, która w większości przypadków jest dobrze przyjęta. Jednakże biorąc pod uwagę ograniczenia serii S, zawsze preferuje się X. Co więcej, jeśli chodzi o premiery, zawsze S je opóźnia, co ponownie stawia Xboxa w tyle.

Nadal kocham mojego Xboxa i zawsze będę. Musimy jednak przez chwilę podejść do sprawy poważnie i przyznać, że okradziono nas z wielkości, ponieważ nigdy nie kupiliśmy konsoli Xbox 720.