Wyrmstooth to zupełnie nowa przygoda, w którą możesz grać za darmo

The Elder Scrolls VI nadejdzie, ale to mniej więcej tyle, co wiemy. Biorąc pod uwagę, że Bethesda ciężko pracuje nad wsparciem Pole Gwiazdz Rozbita przestrzeń ekspansji, która ma się rozpocząć jeszcze w tym roku, upłynie sporo czasu, zanim uwaga skupi się na innym projekcie.

W międzyczasie oznacza to, że będziemy musieli rozegrać mecz ponownie Skyrima po raz kolejny, więc to dobra robota, że ​​tak się złożyło, że to był absolutny hit. Co naprawdę sprawia Skyrima Wyjątkowa jest jednak niezrównana społeczność moderska gry. Minęło już ponad dekadę Skyrimanowej wersji, a dzięki kreatywności i umiejętnościom modderów wciąż zdobywamy nowe doświadczenia. Nadchodzący Związany mod planuje dodać ponad 60 godzin treści, podczas gdy Bandyci ze Skyrim dodaje nową frakcję wroga. Jest tak wiele modów do wyboru, ale dzisiaj chciałbym wyróżnić te fantastyczne Wyrmstooth.

Stworzony przez użytkownika NexusMods Jonx0r, Wyrmstooth dodaje nowe, wspaniałe zadanie. W streszczeniu czytamy: „Wyrmstooth dodaje nowe zadanie, które zabiera Smocze Dziecię na wyspę Wyrmstooth położoną na północ od Samotni, za Morzem Duchów. Walcz w nowych krajobrazach i w nowych lochach w tym rozszerzeniu. Zadanie może wydawać się dość proste: zabić smoka, który sprawia kłopoty. Ale sprawy nigdy nie idą tak łatwo. Zaintrygowany? Powinieneś być.

Mod pozwala ci podróżować na północ przez Morze Duchów do Wyrmstooth, gdzie będziesz mógł zwiedzić jeden z największych lochów w Tamriel. To nie wszystko. Możesz także kupić opuszczony fort cesarski od Luriusa Lore i zatrudnić personel, aby bronił go przed „niechcianymi gośćmi”, a do Twojej dyspozycji będzie wiele nowych broni, tarcz i zaklęć. Spójrzcie na mod w akcji poniżej.

Jest tak wiele do odkrycia i jest to mod, w który koniecznie trzeba zagrać dla tych z Was, którzy wciąż lubią tchnąć w życie nowe życie Skyrima. Mod można pobrać całkowicie za darmo i można go już pobrać z NexusMods.