Wyłącznie na PlayStation 5 można teraz pobrać bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań

Jak często jesteś w stanie pobrać grę za darmo bez konieczności skakania przez obręcze, starannego przeplatania się z laserami i w inny sposób sprzedawania swojej duszy? Trudno jest grać na wyłączność bez ponoszenia kosztów.

Ale czasami, w tych rzadkich, błogosławionych okazjach, pojawia się ekskluzywna gra, która nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami – po prostu pobierasz i grasz. Piękny. Najnowszą i ekscytującą darmową grą na wyłączność, która wpadnie nam w ręce niczym prezent od bogów gier, jest konsola PlayStation 5 Silent Hill: Krótka wiadomość.

Ci z Was, którzy nie kładli się spać, żeby obejrzeć stan gry PlayStation, niewątpliwie liczyli na aktualizację Ciche Wzgórze 2. Na szczęście go dostaliśmy, chociaż nie podano ostatecznej daty premiery. Jednak jeszcze bardziej ekscytujące było to, że P.T atmosferę kolejnego występu w Silent Hill, którego nikt się nie spodziewał.

Silent Hill: Krótka wiadomość czeka teraz na graczy w sklepie PS. Nie ma haczyka. Oprócz koszmarnych kreacji, z którymi się spotkasz, ale szczerze mówiąc, wszyscy wiesz, w co się pakujesz – w końcu to tytuł Silent Hill.

Pomimo rzucania cienia podczas State of Play, ku zdumieniu fanów, gra zebrała już kilka recenzji, z których zdecydowana większość była pod wrażeniem doświadczenia. Z wynikiem 4,49 w sklepie PS, niepokój Silent Hill zdaje się kolidować z nastoletnim niepokojem z Life is Strange, tworząc wciągającą opowieść o dojrzewaniu, której nikt nie chce doświadczyć inaczej niż oczami Anity.

To, co zaczęło się jako „projekt eksperymentalny”, wkrótce przerodziło się w kolejną warstwę historii w tej ukochanej serii Konami. Mimo że twórcy o tym wiedzieli, zawsze mieli taką wizję Krótka wiadomość będąca grą darmową ze względu na swoje eksperymentalne początki.

Idealny zarówno dla powracających fanów, jak i nowych graczy Silent Hill, Silent Hill: Krótka wiadomość przedstawia współczesną i wiarygodną historię, która przepełni Cię strachem, gdy będziesz próbował uciec z Willi.