Wyjaśniono: Czy Granblue Fantasy: Relink to gra turowa czy gra akcji? – Jak ustalić

Wydaje się, że wokół Granblue Fantasy: Relink panuje duży szum, ale nowi fani mogą zastanawiać się nad jedną rzeczą – czy ta gra jest turowa czy oparta na akcji? Przyjrzyjmy się bliżej i dowiedzmy się, czy to może być Twój kolejny duży zakup.

Czy w Granblue Fantasy: Relink są bitwy turowe?

Ci, którzy chcą wskoczyć w ekspansywną turową grę RPG, mogą lepiej spędzić czas gdzie indziej. Granblue Fantasy: Relink to gra RPG akcji, która daje ci pełną kontrolę nad postacią, pozwalającą na poruszanie się po polu bitwy, wykonując efektowne ruchy za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki temu akcja pozostaje gorąca i stanowi hołd dla początków bijatyk.

Choć szkoda, że ​​nie można przełączać się między postaciami w trakcie walki, każda postać ma swoją własną, unikalną broń, ataki i magię, które wyróżniają ją od siebie. Bez względu na to, jaką broń lubisz, na pewno znajdzie się tu ktoś, kto pomoże Ci spełnić Twoje marzenia o walce. Upewnij się tylko, że podczas walki masz oko na swoją postać, w przeciwnym razie możesz stracić miejsce, w którym się znajdujesz.

Walka toczy się dość szybko, więc zawsze będziesz atakować i poruszać się, dzięki czemu każda napotkana bitwa będzie przypominać coś z anime lub nawet bijatyki, podobnie jak te postacie zostały pierwotnie wyciągnięte. Ich początki na arenie są tutaj wyczuwalne, a każdy wyprowadzany przez nich atak ma w sobie niezłą wagę, a jednocześnie jest niesamowicie efektowny i wypełnia ekran, aby przez cały czas skupiać uwagę na ekranie.

Koniecznie zajrzyj do poniższej sekcji Granblue Fantasy: Relink, ponieważ jest w niej mnóstwo ekscytujących funkcji, które sprawiają, że gra wydaje się świeża w trakcie jej trwania. ogólny czas gry. Jest tu mnóstwo rzeczy do zrobienia i zobaczenia, więc koniecznie zobacz wszystkie te ekscytujące opcje.