Wygląda na to, że restart Burnout jest już w drodze – drażni się deweloper

Studio odpowiedzialne za produkcję Stellar Entertainment Burnout Paradise: zremasterowany zapowiada nowy projekt i brzmi to jak restart Burnouta.

Kiedy myślimy o grach wyścigowych, prawdopodobnie przychodzą nam na myśl gry wyścigowe Forza: Sporty motorowe I Wielka turystyka 7. Pochodzą przecież z największych marek wyścigowych odpowiednio na Xboxa i PlayStation, ale seria Burnout zdecydowanie zasługuje na więcej miłości.

Wygląda na to, że w końcu to osiągnięto, ponieważ Stellar Entertainment dokuczało nowemu projektowi, a fani od razu pomyśleli, że to restart Burnout.

Rozmawiając z fanami w swoim najnowszym tweecie, Stellar Entertainment powiedziało: „Nasz sposób zapewniania wam (trochę dziwnych) poufnych informacji na temat tego, nad czym pracujemy, bez konieczności mówienia wam, nad czym pracujemy… A szefowie *nadal* są schronieniem Nie usunąłem żadnego usunięcia! Szczęśliwych dni!”

Do wiadomości dołączony był obraz: „POV: Zaraz wjedziesz w tył”, więc oczywiście wszyscy myślą, że musi to być w jakiś sposób powiązane z samochodami.

W chwili pisania tego tekstu nic nie zostało potwierdzone, więc nie wiadomo, czy ma to związek z Burnout, choć jest to bezpieczny zakład, biorąc pod uwagę, nad czym pracowało Stellar Entertainment Burnout Paradise: zremasterowany Kilka lat temu. Linia „z tyłu” również dość wyraźnie wskazuje, że będzie to gra o samochodach, ale zawsze może stać się zupełnie nowym IP.

Jak możesz sobie wyobrazić, fani są podekscytowani i gromadzą się w komentarzach, aby rozkoszować się tym szumem, mając nadzieję, że na horyzoncie wreszcie pojawi się nowa gra Burnout. „Szum dotyczący wypalenia zawodowego?” powiedział jeden z fanów, a inny dodał: „Mam nadzieję, że nie wypalicie się, pracując nad tym!” Jeden z tweetów brzmiał: „Proszę, bądźcie nową grą Burnout lub Burnout 3 – eliminacja!

Teraz pozostaje tylko mieć nadzieję i modlić się, choć jeśli okaże się, że jest tak, jak wszyscy myślimy, Forza i Gran Turismo mogą mieć poważną konkurencję.