Wygląda na to, że PS5 już wkrótce zyska uznanie krytyków na wyłączność Xbox

GAMINGbible nie jest jedyną osobą, która ma nadzieję, że teraz wreszcie nadszedł czas, aby ta tak ukochana gra została przeniesiona z konsoli Xbox na inne platformy, a mianowicie na PlayStation 5.

Czekaliśmy na to, wydawałoby się, eony (trochę dramatyczne, ale także bardzo prawdziwe); na początku 2023 r. nadzieje PlayStation rozwiały się, gdy przegapiła szansę na dodanie uznanej gry do swojej kolekcji.

Teraz wygląda na to, że PlayStation będzie mogło po raz kolejny spróbować zdobyć tę ekskluzywną konsolę Xbox, jeśli wierzyć spekulacjom. Po raz kolejny podróżujemy do kopalni plotek, aby zobaczyć, co się czai, i choć nie jest to najbardziej wiarygodna plotka, ma ona pewną wagę, która utwierdza nas w przekonaniu, że nadszedł czas, aby to zobaczyć Pośpiech Hi-Fi podróż między platformami.

Niedawna datamina Rocznica Hi-Fi Rush aktualizacja odkryła „projekty ekskluzywne dla platformy”, co sugeruje, że gra trafi zarówno na PlayStation, jak i na Switcha. Te projekty są dostępne w formie t-shirtów, jedna niebieska z napisem „I’m here baby!”, a druga czerwona koszulka z napisem „Rock out any”.

Zanim ktokolwiek zacznie twierdzić, że ta kopalnia danych chwyta się słomek, na zielonej koszulce przedstawiającej Xboxa widnieje napis „Shadow drop”, nawiązujący do szokującej premiery gry w 2023 r., dlatego teza, że ​​te inne projekty symbolizują rywali Microsoftu, wydaje się trafna.

Oczywiście takie wieści nie wszystkich przekonały, zwłaszcza graczy Xbox, którzy czują się dość zadowoleni z bycia jednym na PS i Switchu: „To się nie dzieje, po prostu kup Xboxa” – odpowiedział jeden z niewierzących. Następnie inny wątpliwy gracz powiedział: „Gdyby coś takiego miało miejsce, miałoby to miejsce wczoraj podczas SoP (State of Play).”

Chociaż jest to rozsądne założenie, nie zapominajmy, że na przyszły tydzień zaplanowano kolejny stan gry i jest wysoce nieprawdopodobne, że obejmie on tylko Odrodzenie Final Fantasy VII materiał filmowy. W związku z tym być może Cześć Rush ogłoszenie czeka na nas tam…? Może się to wydawać mało prawdopodobne, ale właśnie w tym przypadku mamy nadzieję, że zwycięży optymizm i myślenie życzeniowe.