Wygląda na to, że casting Pedro Pascala do Fantastycznej Czwórki został przypadkowo ogłoszony wcześniej

Pedro Pascal jest pozornie najbardziej poszukiwanym facetem w Hollywood. Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że Gra o tron I Ostatni z nas gwiazda może dołączyć do Marvel Cinematic Universe i wygląda na to, że to prawda.

Wczorajszy dzień był pracowity dla Disneya. Firma ujawniła nowe, duże partnerstwo z Epic Games, zapowiadając zupełnie nowy Disney X Fortnite świat crossoverów. Potwierdzono to Mandalorianin i Grogu ukaże się w 2026 roku, a my po raz pierwszy mogliśmy się temu przyjrzeć Moana 2. Odnosząc się do Marvela, dyrektor generalny Disneya Bob Iger oświadczył, że MCU zacznie koncentrować się na swoich najpopularniejszych właściwościach, ograniczając nadętą produkcję i przedkładając jakość nad ilość. To zmiana, która jest bardzo potrzebna, biorąc pod uwagę obecne zmęczenie franczyzą, którego doświadcza wielu fanów. Nadchodzący Fantastyczna Czwórka mógłby jednak ożywić pewne zainteresowanie.

Tak, okazuje się, że te szepty są pozornie prawdziwe. Pedro Pascal dołączy do MCU w nieujawnionej roli Fantastyczna Czwórka. We wtorek, 6 lutego, Pedro wziął udział w retrospektywie Fundacji SAG-AFTRA w Los Angeles w Kalifornii wraz z: Fantastyczna Czwórka wymieniony jako jeden z jego projektów na liście SAG-AFTRA.

Według Dexerto, profil Pedra Czytać„Pascal zakończył niedawno prace nad długo oczekiwanym filmem Ridleya Scotta Gladiator 2 i wkrótce rozpocznie produkcję w Marvel Studios Fantastyczna Czwórka.” Od tego czasu został on zredagowany i po prostu przeczytał: „Pascal zakończył niedawno zdjęcia do długo oczekiwanego filmu Ridleya Scotta Gladiator 2.” Ewidentnie widać, że ktoś za wcześnie wypuścił kota z worka.

Zakłada się, że aktor wcieli się w Reeda Richardsa, ale na razie nie jest to potwierdzone. Jeśli się uwzględni Ostatni z nas wznowi zdjęcia w ciągu najbliższych 7 dni, Pedro prawdopodobnie wkrótce wróci w tym celu do Kanady. Następnie rozpocznie produkcję Fantastyczna Czwórka, Mandalorianin i GroguI Materialiści później tego roku. Zarezerwowane i zajęte, jak to mówią.