Wydawca Cyberpunka 2077 udostępnia teraz za darmo klasykę wszechczasów

Cyberpunka 2077 wydawca GOG daje graczom szansę zdobycia klasycznej gry wszechczasów, a co jeszcze bardziej ekscytującej, jest ona całkowicie darmowa!

Po raz pierwszy wydany dawno temu w 2004 roku, FlatOut to „przepełniona adrenaliną gra wyścigowa samochodów typu muscle car, wypełniona wybuchową fizyką, spektakularnymi efektami i grafiką, innowacyjną mechaniką rozgrywki i starą dobrą zabawą”. W tej grze wyścigowej walki, opracowanej przez Bugbear Entertainment, możesz grać z maksymalnie ośmioma graczami (lub staromodną sztuczną inteligencją) w trybie kariery dla pojedynczego gracza, szybkich wyścigach i próbach czasowych.

FlatOut zawiera także 16 pojazdów, które można w pełni ulepszyć, 48 torów, w tym areny kaskaderskie i miski zniszczenia, i oczywiście zwariowaną fizykę ragdoll, którą wszyscy znamy i kochamy. W otwartych środowiskach możesz ścigać się, gdzie chcesz, a nawet iść na skróty, aby wyprzedzić przeciwników. Ponadto pojazdy nadal charakteryzują się imponującym prowadzeniem i „imponującym modelowaniem uszkodzeń”, mimo że są klasykiem z 2004 roku.

Od teraz do 22 lutego GOG, którego właścicielem jest CD Projekt Red (studio stojące za Cyberpunka 2077), daje graczom szansę pobierać FlatOut bezpłatnie dla użytkowników komputerów PC. Fani są zgodni, że serial stracił swój urok wraz z wydaniem kontynuacji, więc zdecydowanie nie można przegapić oryginału.

W jednej z pięciogwiazdkowych recenzji czytamy: „Dorastałem, jeżdżąc po farmie dużymi amerykańskimi samochodami FlatOut świetnie radzi sobie z przywoływaniem tych wspomnień. FlatOut to zabawna, pełna przygód przejażdżka po drogach gruntowych, podczas której możesz wyrządzić wiele szkód swojemu samochodowi i innym osobom”.

Inny zgodził się, mówiąc: „Ta gra jest po prostu fajna. Nie musisz się martwić mechaniką samochodu ani nadzwyczajnymi dostosowaniami, po prostu wybierz wyścig i graj!… W sumie imponująca gra na rok 2004.

Gra ma obecnie ocenę „bardzo pozytywną”. Parafani gatunku wyścigów bojowych powinni zdecydowanie sprawdzić ten ponadczasowy klasyk, jeśli chcą trochę staroświeckiej zabawy wyścigowej.