Wydawca Cyberpunk 2077 rozdaje całkowicie za darmo gry RPG w stylu Skyrim z otwartym światem

Jeśli nadal grasz The Elder Scrolls: Skyrim ale tęsknisz za jakąś nową zawartością, mody są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Mody to świetny sposób na tchnięcie nowego życia w grę, która wciąż daje.

Enderal: Zapomniane historie to jeden z takich modów, który zmienia wszystko i opowiada historię pełną unikalnych zadań, przedmiotów i historii. Dostępne bezpłatnie na GOG.comwystarczy podstawowa kopia Skyrima zacząć grać. Warto zaznaczyć, że nie jest to dodatek ani rozszerzenie Skyrimato zupełnie nowa gra, która wykorzystuje Skyrima silnik i tekstury, aby stworzyć nową grę.

Ten projekt jest pełen funkcji, które przyciągną miłośników gier RPG; otwarty świat, który wytrzyma od 30 do 125 godzin, system mieszkań dla twojej postaci gracza oraz starannie opracowany system umiejętności i klas. Gra jest w pełni udźwiękowiona i opowiada „niekonwencjonalną” historię.

Posiadanie nowej gry RPG, w której można się zakochać, to błogosławieństwo, tym bardziej, jeśli ta gra jest zbudowana na fundamentach jednej z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek stworzono. Jeśli zauważyłeś, że tęsknisz za niektórymi Starsze Zwoje 6 news, to możesz na razie się powstrzymać, grając w coś stworzonego przez zespół, który kocha gry RPG tak samo jak Ty.

Enderalny jest dziełem tego samego zespołu, który stworzył bardzo popularny mod Nehrim: Na krawędzi losu Do The Elder Scrolls: Oblivion, więc wiesz, że gra będzie wysokiej jakości. Fakt, że otrzymujesz całą tę niesamowitą pracę za darmo, jest zdumiewający. Dlaczego nie miałbyś zanurzyć się i odkryć ten nowy świat cudów? Zablokuj więc trochę czasu w swoim pamiętniku, odłóż telefon i zanurz się w świat Enderalny i jego dynamiczna obsada.