Wydawca Cyberpunk 2077 oferuje hitowe RPG całkowicie za darmo

CD Projekt RED jest najbardziej znany z dostarczania nam takich perełek jak Cyberpunka 2077 I Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale czy wiesz, że CDPR jest także pomysłodawcą GOG-a, witryny sklepowej pełnej ofert i gratisów?

Cóż, teraz tak. GOG to świetne miejsce, do którego możesz się udać, jeśli jesteś graczem na PC i nie ma na to lepszego momentu niż teraz, ponieważ obecnie możesz pobrać Mordheim: Miasto Potępionych całkowicie za darmo. Opracowany przez Rogue Factor i opublikowany przez Focus Home Interactive, Mordheim: Miasto Potępionych ukazała się w 2015 roku na PC, a wersja na Xbox i PlayStation pojawi się w 2016 roku. Ta taktyczna gra RPG zasadniczo funkcjonuje jako adaptacja klasycznej gry stołowej w grze wideo Mordheim z Games Workshop. Otrzymasz zadanie poprowadzenia „bandy wojennej do krwawych i śmiercionośnych potyczek”.

Kiedy został uruchomiony, Mordheim: Miasto Potępionych uzyskał przyzwoity wynik 74 w serwisie Metacritic, plasując go pośrodku stwierdzenia „nie zmieni twojego życia”, ale z pewnością może zapewnić kilka godzin dobrej zabawy. Niecałe 60% krytyków pozytywnie oceniło grę. God is a Geek przyznał wynik 85, pismo„Genialna gra strategiczna, która wymaga dokładnego przemyślenia każdej decyzji i naciskania przycisków taktycznych na wszystkie możliwe sposoby”.

Gracze Hardcorowi byli nieco bardziej krytyczni, dodanie„Wymaga nieco więcej dopracowania technicznego i znacznie płynniejszej nauki, aby można było uznać go za atrakcyjny na rynku masowym, ale Mordheim: Miasto Potępionych to satysfakcjonująca gra dla odpowiedniego gracza.” Ale co myślą gracze? Na platformie Steam gra uzyskała ocenę „w większości pozytywną” na poziomie 72%, a wielu chwali poziom wyzwań, jakie oferuje.

Jeśli to wystarczy, aby skusić Cię do samplowania Mordheim: Miasto PotępionychGOG rozdanie gry kończy się 6 lutego, więc skoro masz sporo czasu, aby ją zdobyć, nie bądź osobą, która zapomina, tylko po to, by pamiętać, gdy będzie już za późno.