Wydawca Cyberpunk 2077 ma obecnie do odebrania ponad 50 bezpłatnych pobrań

Jeśli jesteś graczem komputerowym, często masz szansę zdobyć świetne gry za darmo. Z pewnością tak jest w przypadku sklepu z grami CD Projekt Red, GOG.com, który często oferuje mnóstwo świetnych gier, zarówno nowoczesnych, jak i retro.

W tym momencie, GOG oferuje całą gamę tytułów za zupełnie nic. Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do „darmowe gry’, a znajdziesz mnóstwo do wyboru, a także dodatkową zawartość, taką jak ścieżki dźwiękowe i wersje poglądowe.

Oczywiście, jest to strona internetowa należąca do CD Projekt Red, którą można znaleźć Gwent tutaj, gra karciana, która stała się sławna w Wiedźmin 3 i wydany jako własny projekt. Jeśli lubisz gry RPG, GOG rozpieszcza Cię klasycznymi grami z serii Elder Scrolls, takimi jak druga część serii, Daggerfall. Idealny dla tych, którzy chcą więcej wiedzy ze świata Tamriel.

Będąc punktem sprzedaży komputerów PC w stylu retro, znajdziesz wiele gier przygodowych i tytułów typu „wskaż i kliknij” z minionych lat. Jeśli szukasz absolutnego klasyka, mogę ci go wskazać Pod stalowym niebem, który wywarł ogromny wpływ na wiele współczesnych gier i nadal pozostaje aktualny. Byłbym niedbały, gdybym nie wskazał tej szalonej łamigłówki Samorostco jest zarówno piękne, jak i diabelskie, i przez długi czas po jego zakończeniu będziesz drapać się po głowie.

Wreszcie możesz znaleźć wspaniałą powieść wizualną, Symfonia, w tym wyborze. Jest tu oferowany jako projekt studencki, ale przyciągnął uwagę tysięcy osób i zdobył kilka nagród. Tutaj możesz grać w oryginalnym stanie, za darmo.

Gdy już zagłębisz się w te klasyki, pamiętaj, że GOG regularnie organizuje wyprzedaże, podczas których możesz znaleźć starsze perełki lub przeżyć swoją młodość grając na nowo.