Wydawca Cyberpunk 2077 daje Ci ostatnią szansę na zgarnięcie darmowej gry 9/10

Jeśli szukasz darmowej gry, w którą możesz zagrać, mam sugestię, która może być dla Ciebie odpowiednia. Albo w dół twojej ulicy? Gdziekolwiek będziesz w stosunku do ulicy, myślę, że ci się spodoba.

Cyberpunka 2077 wydawca CD Projekt dość często rozdaje darmowe gry za pośrednictwem swojego cyfrowego sklepu GOG. Zwykle w ofercie jest coś naprawdę niesamowitego i ten weekend nie jest wyjątkiem. Ale to twoja ostatnia szansa, żeby to zdobyć.

Od teraz do poniedziałku (5 lutego) można nabyć survival horror Bestia w środku. Jest to horror, opracowany przez Illusion Ray Studio, pełen zwrotów akcji i cieszący się ogromną popularnością wśród kultowych fanów. Gra ma na Steamie ocenę 9/10, opartą w dużej mierze na pozytywnych recenzjach, a jej 74 punkty w serwisie Metacritic też nie są do końca godne uwagi.

Bestia w środku to wyjątkowa, wciągająca wariacja na temat thrillera i survival horroru” – czytamy w opisie gry. „Gra łączy w sobie intrygującą przygodę opartą na fabule z wytrącającym z równowagi doświadczeniem z gatunku survival horror. Zanurz się w opowieści o dawno skrywanych tajemnicach, osobistych tragediach i szaleństwie. Graj jako dwójka bohaterów żyjących w różnych stuleciach, ale połączonych mrocznym dziedzictwem.”

Gracze eksplorują Blackstone, „zapomnianą domenę rodu Hyde’a” i „bogaty świat zaprojektowany jako uzupełnienie ekscytującej historii”.

Są tu zwroty akcji, mnóstwo zagadek do rozwiązania i zakończenie, które możesz ukształtować poprzez własne działania i odkrycia. Wszystko to w przypadku gry, która obecnie nie kosztuje dokładnie nic? Cóż, to wcale nie jest takie nędzne, prawda. Pamiętaj tylko, że ta konkretna oferta jest dostępna tylko dla graczy na PC, ale jeśli spełniasz wymagania, nie wahaj się skorzystać, póki możesz i sprawdzić, czy Bestia w środku to twoja filiżanka herbaty.