Wydawca Assassin’s Creed udostępnia darmową grę, którą można pobrać już teraz

Dopiero luty, a już wydaje się, że doba nie ma wystarczającej liczby godzin, aby zapoznać się z każdą nową wersją. Nie żebyśmy chcieli narzekać, zwłaszcza gdy tak długo oczekiwana gra jest już dostępna do pobrania.

Wydawca Assassin’s Creed umilił nam mokry i wietrzny luty, udostępniając ogromną darmową grę na rok 2024, o której mówi się w społeczności już od dłuższego czasu. Niemal nie możemy uwierzyć, że to się wreszcie dzieje i gra jest gotowa, takie jest nasze zaskoczenie.

Bezpłatna przez ograniczony czas, należąca do firmy Ubisoft Czaszka i kości ma nadzieję zmonopolizować ogromny sukces Assassin’s CreedIV: Czarna Flaga. Wielu wątpi, czy uda mu się osiągnąć takie wyżyny, ale nie da się uciec przed znajomością Czaszka i kości przywołuje na myśl zawadiacką oprawę.

Być może pamiętacie, że w październiku 2023 roku informowałem o tym, że nowa przygoda Ubisoftu została ponownie opóźniona, co w sumie oznaczało pięć opóźnień od czasu jej ujawnienia. Jak można się spodziewać, najbardziej podekscytowani fani, którzy istnieli w momencie ogłoszenia gry, stracili zainteresowanie w oczekiwaniu na zakończenie gry.

Być może dlatego tak ważna gra od renomowanego wydawcy jest darmowa: aby zachęcić graczy do powrotu do gry. Co ciekawe, post na Reddicie, który zdawał się ostrzegać graczy o tej wiadomości, został zablokowany, co najwyraźniej sugerowało, że Ubisoft jest świadomy potencjalnej reakcji, z jaką może się spotkać.

W GAMINGbible nie spodziewamy się wiele, biorąc pod uwagę, jak mało tak naprawdę wiemy o grze i fakt, że brakuje jej wielu elementów, które sprawiły, że Czarna flaga tak wspaniale. Mimo to łatwo jest przeoczyć i niedocenić grę, co przyznają fani AC, zastanawiając się nad zaletami tej gry. AC Valhalla.

Jest jeszcze wcześnie na drzwi Czaszka i kości; tak samo jak bardzo chcielibyśmy, aby ta gra wyciągnęła na nas 170 punktów Cyberpunka 2077 tak, szanse są niewiarygodnie małe. Jeśli jednak chcesz zdobyć bramkę za darmo, możesz to zrobić już od dziś.