Wyciekło przyszłe ustawienie Assassin’s Creed, a fani wydają się być bardzo podekscytowani

Czy niektóre części gier Assassin’s Creed mogą wybiegać w przyszłość? Jest to zdecydowanie możliwe, biorąc pod uwagę nowy materiał, który pojawił się w okolicach premiery Assassin’s Creed Mirażnajnowszy produkt z serii.

Seria zawsze zawierała jakąś współczesną fabułę, która dotyczy rodu zabójców, którymi gramy, tak jak w historycznej większości gier. Z Mirażniektórzy eksploratorzy danych znaleźli klip audio, który mógł wskazywać na przeniesienie się w przyszłość współczesnych bohaterów.

W tym nagraniu widać, jak dwóch operatorów Animusa omawia XXI wiek jako „historię starożytną”. Wspomniano także o czymś zwanym „Wielką Zmianą”, co może wskazywać na coś, co dzieje się w XXI wieku. Skoro wspomniano o tym w czasie przeszłym, czy to możliwe, że operatorzy pochodzą z XXII wieku? Albo dalej?

Ten dźwięk pojawił się pod nagłówkiem „Neo”, który jest kryptonimem firmy Ubisoft Assassin’s Creed Hex, więc wszystko wskazuje na to, że będzie to miało miejsce w nadchodzącym meczu. Ale czy to oznacza, że ​​cała gra będzie rozgrywać się w przyszłości, być może jako zwieńczenie naszych wszystkich lat treningów? A może doczekamy się pojedynków rozgrywających się na dwóch liniach czasowych?

Wielu fanów byłoby szczęśliwych, widząc grę osadzoną w przyszłości, w tym członkowie Reddita którzy dyskutują o tej teorii. „Dystopijny styl cyberpunkowy Assassin’s Creed byłoby super. Coś jak Łowca androidów spotyka się z parkourem.” mówi jeden z Redditorówchoć wielu ubolewa nad utratą historii Desmonda, postaci, którą niegdyś podążaliśmy do czasów współczesnych. Teoretyzuje jeden z fanów „Wygląda na to, że Infinity nie będzie tylko programem uruchamiającym, ale raczej „infinity” to nowe, współczesne środowisko, w którym wszystkie nowe Assassin’s Creed odbywają się mecze.” nawiązując do nadchodzącego centrum uruchamiania dla serii. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co się stanie, gdy kolejna gra o kryptonimie Red przeniesie nas do Japonii.