Wyciek Far Cry podaje informacje o 2 nadchodzących grach online

Far cry fani mogą się cieszyć z niedawnej wiadomości, że Ubisoft planuje nie jedną, ale dwie nowe odsłony uwielbianej serii FPS.

Wiedzieliśmy, że Ubisoft w tajemnicy pracował nad co najmniej jednym Far Cry rata od ostatniego wpisu, Far Cry 6, został wydany w 2021 roku. Szczegóły były jednak dość skąpe, ale teraz wydaje się, że możemy spodziewać się co najmniej dwóch zupełnie nowych pozycji.

Choć nie oczekuje się, że zostaną wydane w tym roku, możemy spodziewać się ich w tej generacji konsol i po długim oczekiwaniu na kolejną odsłonę (autorstwa Far Cry standardy), to ekscytująca wiadomość dla fanów serii, która została wydana po raz pierwszy w 2004 roku.

Według niedawnego raportu, Far cry fani mogą spodziewać się dwóch nowych gier w latach 2025–2026, z których jedna będzie głównym tytułem o kryptonimie „Project Blackbird”. Według doniesień główna część gry ma zostać wydana przed drugim tytułem o kryptonimie „Project Maverick”, który według plotek będzie pierwszą odsłoną serii w trybie wieloosobowym.

Chociaż Gry poufne twierdzi, że ta informacja pochodzi z oficjalnego źródła, nie została jeszcze potwierdzona, więc pamiętaj, aby traktować tę informację z przymrużeniem oka. Zgadza się to jednak z plotkami, które krążą w Internecie od kilku lat.

Niezależnie od tego, czego możemy spodziewać się dalej w Far Cry serii, będzie musiał radzić sobie wyjątkowo dobrze, aby podnosić oglądalność. Od Far Cry 3, Popularność serii FPS szybko spada, a wielu fanów narzeka na rozgrywkę i historię polegającą na kopiowaniu i wklejaniu. W rezultacie, Far Cry 6 ma zaledwie 5,2 oceny użytkowników w serwisie Metacritic. W porównaniu, Far Cry 3 jest daleko w tyle z ogólnie korzystnym wynikiem 8,4.