Wskazówki dotyczące zdobywania darmowych serc walentynkowych w Monopoly GO

Luty to dla wielu miesiąc miłości, zwłaszcza gdy zbliżają się Walentynki. Porozmawiajmy o tym, jak zdobyć tokeny serc podczas wydarzenia walentynkowego dla partnerów Monopoly GO.

Jak zdobyć serca w walentynkowym wydarzeniu dla partnerów Monopoly GO

Istnieją cztery główne sposoby na zdobycie serduszek walentynkowych wydarzeń Partnerów w Monopoly GO:

  • Wyląduj na żetonach serc
  • Pełne szybkie zwycięstwa
  • Weź udział w wydarzeniach i turniejach Monopoly GO
  • Odbieraj nagrody za linki Monopoly GO

Codzienne szybkie wygrane i zdobywanie nagród z wydarzeń to świetny sposób na zdobycie serc, ale lądowanie na żetonach wokół planszy Monopoly będzie konsekwentnie zapewniać niewielkie ilości serc, o ile masz wystarczającą liczbę kości, aby je utrzymać.

Podobnie Scopely regularnie publikuje linki, które dają kości, pieniądze i pakiety naklejek, przy czym serca często pojawiają się jako potencjalna nagroda.

Żetony planszy serca

Twoim chlebem i masłem podczas tego wydarzenia będzie zbieranie żetonów wydarzeń w kształcie serca. Pojawiają się one losowo na planszy; po przejęciu jednego, inny pojawi się w innym miejscu. Innymi słowy, możesz zdobyć tysiące serc, jeśli masz wystarczającą liczbę kości, aby rzucić i podróżować po planszy Monopoly.

Żeton walentynkowy w kształcie serca Monopoly GO

Każdy żeton daje jedno serce za każdą wykorzystaną kość. Innymi słowy, użycie jednej kości w rzucie zapewni ci jedno serce, jeśli wylądujesz na żetonie, podczas gdy użycie 100 daje 100. Może to nie wydawać się dużo, ale jeśli masz aktywny tryb High Roller i rzucisz 1000 kostek na raz możesz zarobić 1000 serc w jednej chwili, w zależności od szczęścia.

Szybkie zwycięstwo

Każdego dnia możesz wykonać maksymalnie trzy codzienne cele, począwszy od zbierania naklejek po zdobycie pieniędzy. Każda szybka wygrana daje Ci walentynkowe serca, dzięki którym możesz zdobyć aż do 250 dziennie lub 1500 podczas wydarzenia.

Wydarzenia i turnieje

Jednym z najlepszych sposobów na szybkie zdobycie serc jest udział w turniejach i wydarzeniach. Przykładem jest wydarzenie Cupid’s Cuties, które dało 3360 serc na dwa dni.

Podobnie możesz brać udział w codziennych turniejach, aby zdobyć dodatkowe serca podczas różnych kamieni milowych. Chociaż nie dostaniesz serduszek na każdym poziomie, w rankingach najlepszych automatów często znajdują się ich setki, a kamienie milowe również okazjonalnie dają trochę.

Linki do nagród

Wreszcie, od czasu do czasu możesz zdobyć serca, korzystając z linków do nagród Scopely, które można znaleźć na ich kontach w mediach społecznościowych. W szczególności Monopol GO na Facebooku to świetne miejsce, aby je zdobyć, ale możesz także użyć Discorda i X, aby je znaleźć.

W chwili obecnej nie ma aktywnych linków do kości zapewniających serca. Jednakże, sprawdzając strony mediów społecznościowych Monopoly GO, możesz otrzymać darmowe kostki raz lub dwa razy dziennie, co daje dodatkową szansę na zdobycie nagród planszowych.

Czy jesteś gotowy aby zacząć? Sprawdź, jak zdobyć więcej naklejek w Monopoly GO lub dotknij poniższego tagu, aby przeglądać naszą rosnącą kolekcję treści.