World At War w nowej, ponurej grze

Chcąc zawsze znajdować nowe gry, które wydają nam się znajome, a jednocześnie nowe, bardzo poważnie podchodzimy do odkrywania nowych gier. Naszą uwagę przykuł jeden z nadchodzących tytułów, będący połączeniem Fallouta i Call of Duty, co – wszyscy możemy się zgodzić – zapewni wciągające doświadczenie.

Sękate krajobrazy spustoszone przez wojnę są dla wielu z nas znanymi miejscami do tupania, szczególnie dla tych z nas, którzy nie chcą odejść od uroków serii Fallout firmy Bethesda. Już niedługo będziemy mogli chodzić po deskach Fallout: Miamijest jeszcze tyle miejsc do zobaczenia, zanim na dobre opuścimy grę.Ten „ponury i bezlitosny świat”, w którym wkrótce się znajdziemy, to świat Steama Imperium szczurówwojny, która dotknęła nie tylko ludzi, ale także inne stworzenia – „szczury, myszy, karaluchy i jaszczurki” walczą o zwycięstwo.

Sposób, w jaki rozwija się historia tego zniszczonego, zniszczonego świata, bardzo przypomina Call of Duty’a: Świat na świecie, klasyczna część serii, którą obecnie określa się jako „żart”. Będziesz musiał zobaczyć pole bitwy pod każdym kątem, dostosowując i udoskonalając swoje jednostki, aby mieć pewność, że wyjdziesz zwycięzcą. Kiedy nie ma już nic do stracenia, jest wszystko do stracenia lub coś w tym stylu…

Już teraz, Imperium szczurów nie ma konkretnej daty premiery, a jedynie niejednoznaczne ramy czasowe „wkrótce”, które wprawiają graczy w rozpacz. Niemniej jednak, choć nie mamy jeszcze ustalonej daty i godziny, dotychczasowy proces jej tworzenia ujawnia obiecującą grę, która złagodzi swędzenie gier wojennych, które niektórzy z Was odczuwają.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto zwycięży w walce ze szczurami, myszami, karaluchami i jaszczurkami, to ta gra da ci odpowiedź, której szukasz. Ale jakim kosztem, moi przyjaciele, jakim kosztem.