Wiedźmin zderza się z Valheimem w nowym RPG na Unreal Engine 5, który ukaże się w tym miesiącu

Jeśli nie zauważyłeś, w GAMINGbible jesteśmy frajerami na temat nadchodzących gier, które łączą w sobie funkcje z dwóch lub więcej popularnych marek. Możesz doświadczyć czegoś nowego, ale z pocieszającą znajomością, która sprawi, że będziesz bardziej chętny do odkrywania nieznanego – to korzyść dla obu stron.

A co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że pod koniec tego miesiąca pojawi się nowy tytuł oparty na Unreal Engine 5, który łączy w sobie mistycyzm i magię Wiedźmina, ale w świecie, który wymaga przetrwania najcięższych prób, jak w Valheim.

Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani tą perspektywą, jak my, ponieważ kiedy nadejdzie 20 lutego, dzięki Steamowi będziecie mieli dokładnie tę grę do zagrania. Słowik to gra RPG typu PVE, w którą możesz grać solo lub ze znajomymi. Liczy się tylko to, czy masz odwagę dotrwać do końca, stawiając czoła niezliczonym wrogom, z których część pojawia się w postaci samego otoczenia.

„Twój cel: zostać utalentowanym Wędrowcem i poruszać się po sieci międzywymiarowych portali. Tylko wtedy możesz odkryć drogę do magicznego miasta Słowika, ostatniego znanego bastionu ludzkości.

Wycieczka na silnik Unreal Engine to prosta misja, przy tej której nawet nie trzeba będzie się zbytnio spocić(!). OK, więc przed nami mnóstwo wyzwań, ale każdy gracz RPG zgodzi się, że to część tego, co czyni ten gatunek tak cholernie dobrym. Nikt nie chce wygrywać łatwo.

Słowik będzie grą z wczesnym dostępem, do którego dostęp prawdopodobnie potrwa kilka miesięcy, zanim gra wejdzie w ostateczną, dopracowaną fazę. Ci, którzy chcą dołączyć do wcześniejszego dostępu, będą mogli to zrobić tylko na komputerze PC, a nie Macu; Nie podoba nam się, że musimy to powiedzieć, ale tak łatwo dać się zwieść myśleniu, że twórcy w końcu zaakceptowali komputery Mac.

Tytuł Unreal Engine zadebiutuje 20 lutego na platformie Steam.