Wiedźmin spotyka Pokémony do pobrania za darmo na Steamie

Wiedźmin spotyka Pokémony, wymarzoną kombinację, która wygląda na inspirowaną samodzielnym produktem z mini-grą Wiedźmin, Gwint: Wiedźmińska gra karciana.

Seria Pokémon to jedna z najpopularniejszych gier we wszystkich formach rozrywki, niezależnie od tego, czy są to gry wideo Nintendo, gra karciana Pokémon Trading, seriale telewizyjne i wiele innych. Ostatnio gracze dużo mówią o Pokémonach, ale nie z powodu, dla którego mogłoby się wydawać. Powodem jest nowa sensacja indie MMO, Palworld.

Jaka jest więc gra wideo, która łączy Wiedźmina i Pokémony, słyszę, że pytasz? Gra, o której mowa, to tytuł niezależny Gambit potworów. Ta gra jest opisywana jako strategiczna bitwa karciana z nutą klasycznych szachów. Gambit potworów będzie miał tryb dla pojedynczego gracza, a także sieciowy PvP. Będzie także dostępna gra krzyżowa na komputerach PC i urządzeniach mobilnych.

Opracowane i opublikowane przez Basit Studio: „Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie grę, która przypomina intensywną strategię szachową, nieprzewidywalność rzucania kostkami i dreszczyk emocji związany z losowaniem doskonałej karty? Nie szukaj dalej!” czyta opis w sklepie Steam.

Zagrywki potworów to gra taktyczna karciana z nieskończonymi strategiami na losowych polach szachowych. Połącz ponad 300 potworów, aby stworzyć potężne bestie. Przyzywaj, atakuj, łapaj w pułapki i uwalniaj specjalne zdolności, aby zapewnić sobie najlepsze strategiczne wrażenia.”

Nie ogłoszono daty premiery Gambit potworów w momencie pisania tego tekstu, ale obecnie znajduje się ona w fazie wczesnego dostępu, więc mam nadzieję, że zostanie wydana w pewnym momencie w tym roku. W międzyczasie możesz pobrać i grać za darmo Gambit potworów Demo na Steamie już teraz. Możesz także dodać go do swojej listy życzeń Steam, aby otrzymać powiadomienie o jego pełnej premierze.