Według reżysera Deadpool 3 „uratuje” MCU

Po trudnym roku dla Marvel Cinematic Universe i kilku głównych premierach planowanych na rok 2024, dobrze znany reżyser Matthew Vaughn wierzy w nadchodzące Deadpool 3 „uratuje” Marvela.

Wydany po raz pierwszy w 2016 r., a jego pierwsza kontynuacja w 2018 r. Deadpool stała się jedną z najbardziej udanych i lubianych serii Marvela. Opowiadając historię Wade’a Wilsona, który po leczeniu raka otrzymuje moce, podążamy za obrzydliwym bohaterem szukającym zemsty na pokręconym naukowcu, który go oszpeca.

Teraz, gdy trzecia część ma trafić do kin jeszcze w tym roku, będzie to musiało być coś wyjątkowego, ponieważ MCU jest przedmiotem szczegółowej analizy. Po tym, jak aktor Jonathan Majors został zwolniony z roli kolejnego wielkiego złoczyńcy Kanga, Marvel podobno musiał dostosować wiele swoich nadchodzących projektów, ale na szczęście Deadpool 3 nie miało to wpływu.

W rezultacie Vaughn wierzy, że film „uratuje” MCU, a biorąc pod uwagę, że wielu znawców branży twierdzi, że jest to film „często oglądany”, może to w dużym stopniu uratować firmę, mimo że jest to jedyny film Marvela, który ma zostać wydany w tym roku.

W wywiadzie dla podcastu BroBible Post-Credit Vaughn, który jest najbardziej znany z reżyserowania filmu Kingsman seria i Skopać tyłek, przyszedł porozmawiać o swoim najnowszym filmie, Dla Argy’ego. Znalazł jednak także czas, aby opowiedzieć o fragmentach, które widział Deadpool 3.

Twórca filmu wierzy, że film może „wprawić” fanów z powrotem w szum wokół MCU, który ostatnio oglądano Mściciele: Koniec I Człowiek Pająk: Nie ma drogi do domu.

„Te kilka fragmentów, o których wiem Deadpool vs. Rosomak – Lub Rosomak vs. DeadpoolJestem pewien, że kłótnia między Ryanem i Hugh toczy się w tej chwili – są niewiarygodne” – dodał powiedział.

Vaughn kontynuował: „To będzie wstrząs… uniwersum Marvela wkrótce doświadczy wstrząsu i przywróci to ciało do życia… Myślę, że Ryan Reynolds i Hugh Jackman wkrótce uratują cały wszechświat Marvela”.