Według przeciekającego przeróbki Pokémon Gold i Silver zmierzają na Switcha

Pokemon Złoto i Srebro remake’i są już w drodze i podobno będą ostatnimi grami Pokemon, które zostaną wydane na Nintendo Switch.

Od wydania Pokemony Szkarłat i fiolet i jego rozszerzeń DLC, firma Pokemon Company była niesamowicie cicha na temat tego, jaki będzie jej następny duży projekt. Jest także pod dodatkową presją ze strony fanów, aby dostarczyć coś dobrego, as Palworld całkowicie zawstydził kilka ostatnich wpisów i zdominował listy przebojów Steam i Xbox Game Pass.

Biorąc to pod uwagę, firma może ukrywać asa w rękawie, jak krążą plotki o przeróbkach Pokemon Złoto i Srebro są w drodze na Nintendo Switch, w stylu gier Pokemon: Let’s Go.

Pokemon: Chodźmy Pikachu i Chodźmy Eevee były przeróbkami gier Gen 1, zmieniającymi formułę z bardziej interaktywnymi sposobami łapania pokemonów i mniejszą ogólną walką.

Post z Reddita dzielenie się wyciekła informacja, że ​​odbędą się kolejne mecze Pokemon: Chodźmy Wooper i Chodźmy Togepi, które są dziwnym wyborem dla maskotek do gier, ale mimo to interesujące. Podobnie jak w poprzednich grach, będzie zawierała nieco przerobioną mapę regionu Johto, a także pozwoli ci ponownie odwiedzić region Kanto, tak jak w oryginalnej grze końcowej. Podstawowa mechanika gry pozostanie taka sama, ale będzie także wspierać handel hisuianem i galarianem, a także innymi dodatkami/ulepszeniami.

Biorąc to pod uwagę, wszystko to w tej chwili to tylko plotki i poufne uwagi. Ani Game Freak, ani The Pokemon Company nie potwierdziły, ani nawet nie zasugerowały, że ta wiadomość jest prawdziwa w momencie pisania tego tekstu.

Uważa się, że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się premiera Nintendo Direct, po której często nastąpi Pokemon Direct, więc prawdopodobnie otrzymamy potwierdzenie, jeśli przecieki będą wiarygodne.