Według informatora w „Piratach z Karaibów 6” Johnny’ego Deppa zastąpi Ayo Edebiri

Od tego czasu zbliża się osiem lat Piraci z Karaibów: Martwi nie opowiadają żadnych historii uderz w nasze ekrany – lub Zemsta Salazara, w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Choć w żadnym wypadku nie jest to najlepsza odsłona serii, długoletni fani – tacy jak ja – prawdopodobnie byliby zadowoleni z zapowiadanej przez nią przyszłości.

Przed powstaniem tego filmu Will Turner (Orlando Bloom) i Elizabeth Swann (Keira Knightley) nie byli widziani od 2007 roku. Na końcu świata. Martwi ludzie nie opowiadają żadnych historii oznaczało powrót obu do serii, aczkolwiek w dość małych rolach. Nawet nadal Martwi ludzie nie opowiadają żadnych historii, podobnie jak Na nieznanych wodach, nie przyciągnął fanów w taki sam sposób, jak oryginalna trylogia, ale bardzo soczysta scena po napisach oznaczała, że ​​seria wkrótce powróci do swoich korzeni. Widział Willa, obecnie kapitana Latającego Holendra, śpiącego w łóżku z żoną Elizabeth, po czym przybrał sylwetkę z mackami, wyraźnie drażniąc się z powrotem Davy’ego Jonesa.

Ja sam byłem zachwycony. Will, Elizabeth i Davy Jones ponownie w centrum serii? Tak proszę. Jedynym problemem jest to, że od tego czasu Piraci z Karaibów popadli w totalny chaos. Martwi ludzie nie opowiadają żadnych historii to historia dwóch połówek, najmniej dochodowego filmu z tej serii w Ameryce Północnej, a zarazem najbardziej dochodowego na terytoriach międzynarodowych, co tworzy skomplikowany obraz. Następnie Johnny Depp uwikłał się w proces o zniesławienie z byłą żoną Amber Heard, w którym pojawiły się wątpliwości, czy powrót aktora w roli Sparrowa był odpowiedni.

Wiele się zmieniło w Piratach z Karaibów, ale Jack Sparrow zawsze pozostał podstawą. Następnie ujawniono, że Margot Robbie wpadła na pewien pomysł. Uważa się, że byłby to spin-off, być może skupiający się na ulubionej przez fanów postaci o imieniu Red, występującej w Piraci z Karaibów. To jednak również zdawało się przepaść.

Pomimo całego tego chaosu, Piraci z Karaibów 6 nadal uważa się, że jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju i być może wyłonił się nowy trop. Jak zgłoszone przez Yahoo, tak zwani insider Unlimited L’s zabrali się na Twittera podjudzać To Niedźwiedź Gwiazda Ayo Edebiri była poszukiwana do głównej roli w miękkim reboocie, w którym wcielono się w młodszą obsadę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Dodali, że postać jest znana jako Anne i może być wzorowana na prawdziwej piratce Anne Bonny.

Jak w przypadku wszelkich przecieków poufnych, radzę traktować to wszystko z dużą szczyptą soli. Ayo Edebiri jest jednak fantastyczna i jeśli franczyza przejdzie na nową ścieżkę, nie mam wątpliwości, że będzie nową, znakomitą i charyzmatyczną bohaterką.