Według fanów Assassin’s Creed Valhalla ma jeden z najlepiej wyglądających otwartych światów

Assassin’s Creed Valhalla często otrzymuje złą reputację za to, że jest zbyt duża, aby sprawiać przyjemność, a także w niczym nie przypomina gry Assassin’s Creed, a szkoda, ponieważ jest absolutnie cudowna.

Ubisoft zawsze przodował w tworzeniu oszałamiających otwartych światów. Chociaż często nie ma w nich wiele do roboty poza wędrówką z punktu A do punktu B, wiesz, że po drodze będziesz mógł podziwiać piękne krajobrazy. Assassin’s Creed Valhalla nie jest inaczej, w świecie tak realistycznym, że czasami trudno uwierzyć, że to gra.

Niestety Assassin’s Creed Walhalla często nazywana jest okropną grą Assassin’s Creed, głównie dlatego, że nie ma absolutnie nic wspólnego z zabójcami. To najnowsza gra z serii, która zostanie zaprezentowana w formacie RPG, a następna będzie Czerwony Assassin’s Creedktóry ukaże się jeszcze w tym roku i zabierze graczy do Feudalnej Japonii.

Nie powstrzymuje to jednak fanów od chwalenia oprawy wizualnej, z jednym post autorstwa QueasyIsland, zapewniając porównania między lokalizacjami w grze i tymi rzeczywistymi, na których są oparte.

Fani skorzystali z okazji i zachwycili grę nieskończonymi pochwałami, twierdząc, że choć rozgrywka ostatecznie zawiodła, to grafika nadal sprawia, że ​​warto w nią zagrać.

Valhalla Natura jest szczerze moją ulubioną, ma w sobie tyle szczegółów i piękna. Przemierzanie go daje więcej frajdy niż samo teleportowanie się.

„Gdyby tylko sprawili, że gra była mniej powtarzalna. Wszystko inne jest w nim naprawdę piękne.”

„Wielu ludzi spędza setki godzin próbując modyfikować Skyrima wyglądać i bawić się jak Assassin’s Creed Valhalla. Właśnie grałem Assassin’s Creed Valhalla. Nie jesteśmy tacy sami.”

Jeśli masz ochotę dawać Assassin’s Creed Valhalla gra jest obecnie dostępna na PC, a także na konsole Xbox w ramach subskrypcji Xbox Game Pass i konsole PlayStation w ramach usługi PlayStation Plus.