Według doniesień, w drugim sezonie The Last of Us pojawiła się pierwsza zupełnie nowa postać

Za każdym razem, gdy do zespołu dołącza nowy członek obsady, rzeczywistość się zmienia Ostatni z nas sezon drugi staje się coraz bardziej realny. Kiedy już odnaleziono aktorów Abby i Diny, a zwykła dyskusja zaczęła nieco ucichać, fandom uwierzył, że wiedzą, czego się spodziewać dalej. Ale czy kiedykolwiek życie w uniwersum The Last of Us było proste?

Widzisz, słowo na temat przetrwania apokalipsy jest takie, że do obsady dołączy ktoś nowy, którego przeznaczeniem będzie zagrać zupełnie nową postać. Wszyscy widzieliśmy pierwszy zwiastun obsady HBO i nie zauważyliśmy nikogo, kto wyglądałby nie na miejscu, choć według niektórych źródeł obsada jest nadal niekompletna.

Co bardziej zaskakujące, najwyraźniej brakującym elementem tego ekscytującego zespołu jest nikt inny jak Catherine O’Hara, znana również jako Moira Rose Zatoczka Schitta. Według Daniela Richtmana O’Hara miałby wcielić się w Gail, zupełnie nową postać w serii, która wystąpi w trzech odcinkach nowego sezonu.

Chociaż Richtman już wcześniej zarabiał pieniądze dzięki swoim informatorom, ani HBO, ani innym firmom Ostatni z nas obsada potwierdziła, czy ta wiadomość jest prawdziwa. Co więcej, jeśli tak Jest to prawda, jaka byłaby w tym wszystkim rola Gail?

Bez wątpienia dziwactwa Moiry Rose pobudziły w tym momencie naszą wyobraźnię, ale jedyne, co możemy sobie wyobrazić, to przesadna postać, która czasami udziela mądrych rad, ale zazwyczaj myli się w stronę melodramatu. Niektórzy z nas chcieliby to zobaczyć, chociaż nie pasuje to do serialu.

Oczywiście O’Hara właśnie skończył zdjęcia Sok z żuka 2, co oznacza, że ​​jej harmonogram wydaje się być nieco uwolniony, jeśli plotki są prawdziwe. Jednak z gwiazdą taką jak O’Hara, znana również z roli w serii Kevin sam w domu i jako Sally w Koszmar przed świętami Bożego Narodzeniawątpimy, czy jej harmonogram pozostanie otwarty na długo.

Ostatni z nas Sezon drugi naprawdę się zbliża i nakręca nas na wyzwania, które wkrótce nadejdą. Mamy nadzieję, że O’Hara znajdzie się w obsadzie, gdy w sieci pojawią się kolejne zwiastuny, ale na razie pozostaniemy ostrożnymi optymistami; dopóki HBO nie potwierdzi tej wiadomości, mogą to być jedynie pobożne życzenia.