Według doniesień Marvel’s Thunderbolts pojawią się dwa niespodziewane powroty MCU

Nadchodzący film Marvela skupiający się na złoczyńcach planowany jest na rok 2025, a w związku z pogłoskami o gwiazdorskiej obsadzie krążących w Internecie, ostatnie przecieki mówią, że dwie niespodziewane postacie powrócą do MCU.

Błyskawice to najnowszy projekt Marvela, który przyciągnął uwagę fanów filmem, który wniesie do serii zupełnie nowe spojrzenie. Według doniesień, w reżyserowanym przez Jake’a Schreiera w filmie skupiającym się na złoczyńcach wystąpi już liczna obsada aktorów, w tym Sebastian Stan jako Bucky Barnes, Florence Pugh jako Yelena Belova, David Harbour jako Czerwony Strażnik, Olga Kurylenko jako Antonia Dreykov/Taskmaster, Wyatt Russell jako John Walker/agent USA, Julia Louis-Dreyfus jako Valentina Allegra de Fontaine, Harrison Ford jako Thaddeus „Thunderbolt” Ross i Ayo Edebiri w nieujawnionej roli.

Teraz dzięki raportowi autorstwa Tygodnik produkcyjny, odkryliśmy, że według doniesień Rachel Weisz i Laurence Fishburne mają ponownie wcielić się w role Meliny Vostokoff i Billa Fostera. Ostatnio widziano Melinę w Czarna Wdowa z Fishburne’em w roli Billa Fostera Ant-Man i Osa. Miło jest widzieć, jak ten ostatni powraca do swojej roli po tym, jak aktor wyraził swoje podekscytowanie w zeszłym roku w wywiadzie dla ComicBook.

„Wiesz, jestem wielkim facetem z MCU, stary. Kocham Marvel Cinematic Universe i bardzo chciałbym w nim zagrać” – Fishburne powiedział. „Cieszę się, że jestem fanem i będę czekać na wszystko, co nadejdzie. Tak, stary, jak właśnie usłyszałem w Atlancie, słyszałem, że przygotowują się do zrobienia kolejnego Kapitan Ameryka… Przynieś to. Kupuję bilety, stary!”

Ponieważ MCU zwykle koncentruje się na bohaterach, ciekawie będzie zobaczyć jego podejście do złoczyńców i antybohaterów z serii. Według aktora Wyatta Russella: Błyskawice nie będzie zwykłym filmem.

„Myślę, że to będzie świetna zabawa, ale mam nadzieję, że będzie to coś, na co fani Marvela spojrzą i powiedzą: «Och, OK, to jest trochę inne, spróbujmy się tym zająć»” – stwierdził. „A jeśli chodzi o to, jak do tego podchodzimy, czas zabrać się trochę do pracy, czas nakręcić dobry film Marvela, więc róbmy to, ciężko nad tym pracuj i nie bierzmy rzeczy za oczywiste”.

Błyskawice Premiera zaplanowana jest na 25 lipca 2025 r.