Warframe: Przewodnik po zdobyciu skrzynki Sapcaddy Venedo

Byłbyś zaskoczony, jak wiele zasobów jest przydatnych, jeśli chodzi o łowienie ryb w Warframe. Oto jak zdobyć skrzynkę Sapcaddy Venedo w Warframe.

Gdzie uprawiać skrzynię Sapcaddy Venedo w Warframe

Sapcaddy Venedo Case zostaje przejęty przez tnące Sapcaddies, znalezione w wodach Fortuny. Ryby te występują w jeziorach wyłącznie podczas zimnej pogody. Jeśli chcesz znacznie ułatwić sobie życie, możesz także skorzystać z przynęty Broad-Spectrum Bait, którą można kupić w The Business in Fortuna. Przy odrobinie czasu i wysiłku powinieneś otrzymać Sapcaddies w mgnieniu oka.

Bez względu na to, jaki poziom posiadasz Sapcaddy, przecięcie jednego przyniesie skutek jedna skrzynka Sapcaddy Venedo. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zdobycie jak największej liczby Sapcaddies. Możesz także rozbijać pojemniki w Orb Vallis, aby je zdobyć, ale nie jest to zalecane, chyba że już oczyszczasz części Orb Vallis z innego powodu. Szansa jest raczej losowa.

Do czego służy obudowa Sapcaddy Venedo?

Jeśli rolnictwo nie sprawia ci przyjemności, Sapcaddy Venedo Case jest używany tylko w kilku projektach. Te plany są następujące:

  • Reaktor Coldfusora – 10 Skrzynek Sapcaddy Venedo
  • Uchwyt Lovetap – 10 Skrzynek Sapcaddy Venedo
  • Phazor Żyro – 10 Skrzynek Sapcaddy Venedo
  • Sprytny chwyt – 10 Skrzynek Sapcaddy Venedo
  • Ładowarka klapsów – 5 Skrzynek Sapcaddy Venedo

Jeśli chcesz raz zbudować wszystkie pięć elementów z tej listy, będziesz potrzebować 45 Sprawa Sapcaddy Venedo. Biorąc jednak pod uwagę, że niektóre z tych przedmiotów są częściami do MOA i Kitgunów, należy spodziewać się, że niektóre z nich będzie można zbudować wiele razy. Pod warunkiem jednak, że uprawiasz go tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, nie powinno to wydawać się tak trudnym zadaniem.