Warframe: Przewodnik po zdobyciu Opticor Vandal

Zdobycie każdej broni i podniesienie jej poziomu to tylko część procesu w Warframe, który nie różni się od tej broni. Oto jak zdobyć Opticor Vandal w Warframe.

Gdzie znaleźć Opticor Vandal w Warframe

Opticor Vandal można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszym sposobem, i szczerze mówiąc, bardziej prawdopodobnym, jest ukończenie Wydarzenie Złamania Termiczne i odbierz nagrodę końcową. Chociaż nie będziemy tutaj wdawać się w pełne wyjaśnienia, warto udać się do Orb Vallis, gdy wydarzenie będzie aktywne i użyć kanistrów z chłodziwem, aby pozyskać termię z różnych pęknięć na mapie. Za każde ukończone zadanie będziesz robić postępy w kierunku ukończenia wydarzenia. Gdy osiągniesz 100 punktów w postępie wydarzenia, otrzymasz zupełnie nowego Opticora Vandala.

Jeśli wydarzenie się nie zakończyło, istnieje inny sposób na zdobycie broni. Dzieje się to za pośrednictwem Baro Ki’Teera, choć w dużej mierze będzie to zależeć od tego, czy podczas tej wizyty będzie sprzedawał Opticor Vandal. Jeśli tak, możesz zdobyć broń 550 000 kredytów i 650 dukatów. Biorąc jednak pod uwagę, jak łatwe jest to wydarzenie, będziesz chciał skorzystać z tej metody tylko wtedy, gdy chcesz ponownie zdobyć broń.

Czy warto używać Opticor Vandal?

Opticor Vandal to mocniejsza wersja bazowego Vandala, sportowa silniejsze statystyki krytyczne, szansa na status, rozmiar magazynka, prędkość przeładowania i lepsza szybkość ładowania, poświęcając jedynie surowe obrażenia. To swego rodzaju solidny karabin snajperski, któremu brakuje tylko niektórych statystyk najlepszej broni w grze. Jeśli lubisz go używać, możesz zrobić o wiele gorzej. Jeśli chcesz go zbudować, będziesz chciał zdobyć mody, które poprawią jego krytyczne statystyki wraz z pewnymi efektami statusu, jeśli to możliwe.