Warframe: Kompleksowy przewodnik na temat uzyskiwania i wykorzystania rozcieńczonej termii

Chociaż niektóre zasoby w Warframe są łatwe do zdobycia, niektóre są zaskakująco przydatne, będąc jednocześnie dostępnymi wyłącznie dla wydarzeń o ograniczonym czasie. Oto jak zdobyć i używać Rozcieńczonej Termii w Warframe.

Gdzie uprawiać rozcieńczoną termię w Warframe

Rozcieńczoną Thermię zdobywa się po ukończeniu Wydarzenie Pęknięcia Termii w Warframe, który pojawia się mniej więcej raz na miesiąc. Będziesz wiedzieć, że wydarzenie jest aktywne, jeśli zobaczysz je na liście w konsoli nawigacji w swoim Orbiterze. Gdy będzie aktywny, będziesz chciał udać się do Orb Vallis, znajdującego się na planecie Wenus.

Będąc na Wenus, będziesz chciał udać się do Świątynia Zysku, na co wskazuje masywny posąg Nef Anyo. Tam powinieneś usłyszeć tupanie w pobliżu. To jest Kula Wyzysku, za którą podąża Raknoid Chłodziwa. Chcesz zabić tych Raknoidów z chłodziwem i podnieść z ich ciał pojemnik z chłodziwem. Jeśli masz ze sobą innych ludzi, chcesz, aby również zabili Raknoida Chłodziwa i podnieśli Kanister.

Pęknięcie Termii Warframe

Gdy ty i inni członkowie twojej drużyny będziecie mieli Kanister, będziecie chcieli poszukać go w Orb Vallis duże pomarańczowe iglice energetyczne wystające z ziemi. Nie są one zbyt trudne do wykrycia i jest ich mnóstwo podczas wydarzenia Pęknięcia Termiczne. Gdy już go zauważysz, skieruj się w dół i umieść pojemnik z chłodziwem w iglicy. Spowoduje to uruchomienie pewnego rodzaju misji obronnej, wymagającej obrony Kanistra przed niekończącymi się hordami Corpus. Po zakończeniu powinieneś mieć ukończoną jedną czwartą kanistra. Jeśli masz sojuszników, którzy umieścili swoje Kanistry obok Twoich, otrzymasz dodatkową czwartą postępu za każdy Kanister. Na przykład, jeśli ty i dwóch członków drużyny włożycie pojemnik do pojemnika, po zakończeniu misji obronnej będzie on zapełniony w trzech czwartych.

Będziesz chciał powtórzyć ten proces, przenosząc Kanister do różnych iglic energetycznych, aż będzie pełny. Kiedy już to nastąpi, otrzymasz trochę Rozcieńczonej Termii. Stamtąd, po prostu powtórzyć cały proces aż uzyskasz tyle rozcieńczonej termii, ile chcesz.

Do czego służy rozcieńczona termia?

Oprócz ukończenia wydarzenia Pęknięcia Termii, Rozcieńczona Termia służy do przywoływania Exploiter Orb podczas walki z bossem. Nie będziemy się tutaj rozwodzić nad tym, jak go pokonać, bo jest to długotrwały proces, ale walkę możesz rozpocząć udając się do jaskini na północny wschód od krateru Harindi. Jeśli planujesz prowadzić tę walkę w grupie (co jest wysoce zalecane), tylko osoba, która uruchomi walkę z Kulą Wyzysku, zużyje Rozcieńczoną Termię.