Warframe: Jak zdobyć mod Gniew Śniącego – przewodnik krok po kroku

Chociaż niektóre starsze mody w Warframe są przydatne, zdobycie niektórych nowszych modów jest świetne, jeśli chcesz trochę poeksperymentować. Oto jak zdobyć mod Dreamer’s Wrath w Warframe.

Gdzie znaleźć mod Gniew marzyciela w Warframe

Mod The Dreamer’s Wrath jest upuszczany wyłącznie jako Nagroda rotacji C z misji alchemicznych. Można je znaleźć na mapie Laboratorium Entrati na Deimosie, odblokowywanej po ukończeniu zadania Szepty w ścianach. Jeśli nie możesz uzyskać do niego dostępu, przed uzyskaniem do niego dostępu będziesz musiał ukończyć inne główne zadania, w tym Nową wojnę.

Kiedy już weźmiesz udział w misji alchemicznej, musisz ją kontynuować, aż ją ukończysz cztery rotacje, aby mieć szansę na mod. Oznacza to, że będziesz musiał cztery razy doprowadzić proces konwersji do 100%. Kiedy już to zrobisz, istnieje 6% szans, że otrzymasz modyfikację Dreamer’s Wrath. Na szczęście inne nagrody też są warte odebrania, na wypadek gdybyś ich nie dostał.

Co robi mod Dreamer’s Wrath?

Gniew Śniącego Warframe

Przede wszystkim mod Dreamer’s Wrath włącza Tennokai na twojej broni białej. Dzięki temu masz szansę na wywołanie ciężkiego ataku, który kończy się szybciej i nie zużywa licznika kombinacji, co może poprawić przebieg walki. Oprócz Tennokai, Gniew Śniącego zwiększa szansę na aktywację Tennokai z 15% do 22,5%, zwiększając obrażenia krytyczne ciężkiego ataku.

To wszystko sprawia, że ​​Dreamer’s Wrath jest piekielnym modem Tennokai i warto wyposażyć swoją broń białą jeśli chcesz Tennokai. Wydaje się jednak, że szczególnie faworyzuje wolniej uderzającą broń białą, taką jak Wojna, więc tam będziesz miał z niej najwięcej pożytku.