Wanderer’s Tale do pobrania za darmo wygląda jak Elden Ring spotyka Skyrim

Czy mógłbym cię na chwilę zszokować? Kocham Assassin’s Creed Valhalla. Myślę, że to jedna z najlepszych gier Assassin’s Creed od lat. Uwielbiam jego ogromny otwarty świat, całkowicie dziwaczne zadania poboczne i dziwacznych NPC.

Assassin’s Creed Valhalla: Opowieść wędrowca to wspaniały kinowy mod zmieniający odcień, który czerpie inspirację z ciemnych, wypranych światów FromSoftware i zamarzniętych pustkowi Skyrim.

Jeśli kiedykolwiek znalazłeś Walhalla być trochę za jaskrawo i kolorowo i chcieć, żeby było trochę bardziej nastrojowo, ten konkretny mod ma na celu naprawdę sprawić, że poczujesz się jakbyś brał udział w brutalnej i gorzkiej przygodzie Wikingów.

Rezultat jest oszałamiający i całkowicie zmienia wrażenie Walhalla. Choć muszę podkreślić, że ta zmiana jest jedynie kosmetyczna i nie wnosi nic nowego do rozgrywki, jest to niezwykły wysiłek, dzięki któremu cała gra znów wydaje się odpowiednio świeża.

Jeśli masz ochotę na coś bardziej ambitnego, YouTuber Digital Dreams opublikował niedawno oszałamiający film prezentujący grę z otwartym światem działającą w rozdzielczości 8K na karcie NVIDIA RTX 4090 z funkcją Reshade Ray Tracing.

Materiał zawarty w filmie, które możesz zobaczyć tutaj, został zarejestrowany na procesorze AMD Ryzen 9 7950X z dyskiem SSD Samsung EVO 970 i 32 GB pamięci RAM DDR5 przy 6000 MHz. Wiem tylko, że mój komputer stanąłby w płomieniach, gdybym próbował uruchomić jakąkolwiek grę wyglądającą tak dobrze.