W tym miesiącu Steam dodaje 6 kolejnych bezpłatnych gier do odebrania

Kurczę, znowu ten czas, kolejne zestawienie darmowych gier Steam, które możesz pobrać i zachować na zawsze.

Ponury Klikacz Ponury Klikacz to kliker IDLE/RPG, w którym znajdziesz własną strategię eksploracji zaginionych światów. Zainspirowana grami takimi jak Diablo, Grim Dawn, Dark Souls itp., gra oferuje złożony rozwój postaci, wiele unikalnych przedmiotów, aktywny i pasywny styl gry.

W Cieniach– Wyrusz w krótką, ale wciągającą podróż W Cieniach. Gracze muszą manipulować abstrakcyjnymi obiektami, wykorzystując moc światła i cienia, aby rzucać sylwetki, które tworzą znajome kształty i przedmioty.

Splątania– „Budząc się z długiej śpiączki po kontuzji podczas treningu, Żołnierz Basel znajduje się sam w odizolowanym obozie na bezludnej wyspie otoczony pytaniami i tajemnicą. Zaczyna szukać odpowiedzi, aby odkryć tajemnice i dowiedzieć się, czy są to bolesne prawdy, czy przerażające iluzje.

Świecznik– “Świecznik to narzędzie, które pozwala budować środowiska 3D i opowiadać historie.”

Cierpliwy– “Cierpliwy to zabawna gra RPG akcji skupiająca się na walce w zwarciu i ciekawej mechanice! Dostosuj swoją postać za pomocą różnych opcji drzewa umiejętności pasywnych i niszcz wrogów na poziomach…”

Boskie Bliźniaki– „Podwójne role, przygoda w otwartym świecie, bądź zarówno bohaterem, jak i współmałżonkiem”.

I gotowe, kolejna runda bezpłatnych gier Steam, które możesz dodać do swojej biblioteki w tym miesiącu. Z pewnością będzie ich więcej tam, skąd to się wzięło, z mnóstwem darmowych gier i rozdaniami, których nie możesz przegapić.