W sieci pojawia się remake Drake’s Fortune na PlayStation 5

Uncharted: Fortuna Drake’a to ukochany klejnot – cóż, jeśli pominiesz ten cholerny skuter wodny. Chociaż oba są nadal doskonale grywalne I przyjemny, można zrozumieć, dlaczego wiele osób nawoływało do poddania go remake’owi już od dłuższego czasu, biorąc pod uwagę, że remake’i i remastery cieszą się najwyraźniej ogromnym wściekłością.

Drażnienie, że Uncharted: Fortuna Drake’a remake jest w drodze i pochodzi od tak zwanego insidera Nicka Bakera z XboxEra podcast. Baker został poinformowany o tej informacji przez anonimowe źródło, które podobno dostarczyło dowody na istnienie remake’u, który określa się jako tworzony „od podstaw”. Pasowałoby to do tego, co ostatnio widzieliśmy u Sony, biorąc pod uwagę przeróbki Ostatni z nas, część I I Do świtu.

Dodano ponadto, że współgospodarz podcastu Jon Clarke również został poinformowany o tych samych informacjach niezależnie od Bakera. Jak w przypadku wszystkich plotek, należy je traktować z przymrużeniem oka, ale wszystko brzmi całkowicie wiarygodnie. Uncharted to potężna marka i chociaż Naughty Dog wydawało się gotowe na dalszy rozwój, mogłoby prosperować w innym studiu.

Prawdę mówiąc, od dłuższego czasu krążą pogłoski, że Bend Studio może pracować nad franczyzą, chociaż uważano, że jest to nowy wpis, biorąc pod uwagę materiał filmowy zamieszczony w reklamie PS5 w zeszłym roku. Na razie musimy zachować spokój i poczekać, aż Sony w końcu ujawni, co się dzieje.