W Internecie pojawia się zamówienie przedpremierowe GTA 6 z szokującą ceną, więc nie musisz się o tym martwić

GTA VI zamówienia przedpremierowe są już dostępne na niektórych stronach internetowych, a ceny są wręcz absurdalne, zwłaszcza, że ​​gra nie ma jeszcze nawet daty premiery.

Rockstar Games odmówiło podania faktycznej daty premiery gry, zamiast tego niejasno stwierdziło, że ukaże się ona w 2025 roku. Fani próbują zawęzić potencjalne okno premiery, ale dopóki Rockstar nie zapewni oficjalnego potwierdzenia, wszyscy jesteśmy w ciemności.

Jak czekamy GTA VI drugiego zwiastuna, który, miejmy nadzieję, rzuci więcej światła na funkcje gry i datę premiery, wielu było zszokowanych, widząc, że zamówienia przedpremierowe na grę są już dostępne i są sprzedawane po głupich cenach.

Na przykład, tę ofertę w przedsprzedaży otrzymasz klucz do gry w jej nieujawnionej wersji za niewielką opłatą w wysokości 139,28 USD. Nie mam pojęcia, dlaczego, u licha, wydałbyś tyle na zamówienie w przedsprzedaży, zwłaszcza że będziesz mógł go znaleźć za normalną cenę, gdy oficjalne zamówienia w przedsprzedaży pojawią się w Internecie.

W związku z tym pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, ile GTA VI faktycznie będzie kosztować. Wiele osób spodziewa się zwykłej ceny premium, jaką zwykle kosztują inne gry AAA, ale inni uważają, że rozmiar i zakres gry mogą prowadzić do ceny powyżej średniej. Tak czy inaczej, w chwili premiery nie będzie ona nawet zbliżona do ceny tej witryny.

Oficjalne zamówienia przedpremierowe prawdopodobnie zostaną uruchomione, gdy gra otrzyma rzeczywistą datę premiery, która prawdopodobnie zostanie udostępniona podczas drugiego zwiastuna gry, kiedykolwiek to nastąpi.