Vice City NextGen Edition to jeden z najładniejszych remasterów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy

Rockstar Games stworzyło kilka naprawdę kultowych gier i choć każdy z nas ma swoje ulubione, można śmiało powiedzieć, że każdy ma GTA Vice City z wielkim szacunkiem. Jak moglibyśmy nie? To fantastyczna część historii GTA.Tak wielu z nas zdecydowało się powrócić do licznych wad fikcyjnego Vice City w Miami z lat 80., nawet bez aktualizacji graficznej. Na szczęście dla nas, zagorzałych fanów, GTA: Vice City, edycja nowej generacji jest w fazie rozwoju i wygląda tak ładnie jak na zdjęciu.

Ten remaster nie będzie wyglądał tak wyraziście i czysto jak nadchodzący GTA VI (możemy tylko marzyć), ale w porównaniu z oryginalną oprawą graficzną, remaster wygląda świeżo. Odkąd ukazał się najnowszy materiał z rozgrywki, gracze gromadzą się, aby obejrzeć, co ma do zaoferowania ten nadchodzący mod, i och, chłopcze, nie zawiedli się.

„Niesamowite, nie mogę się doczekać premiery” – napisał jeden z fanów, a inny powiedział: „O cholera, w przerywnikach filmowych z silnikiem? To naprawdę jest następna generacja! Niesamowita praca, ks. zespół!” Moglibyśmy pokazać więcej komentarzy, ale szczerze mówiąc, wszystkie są prawie takie same. Prawdę mówiąc, miło jest widzieć, że fandom jest czymś podekscytowany, zamiast pogrążyć się w dyskursie.

W klipie możemy zobaczyć fragment „Wszystkie ręce na pokład!” misję, ale zespół odpowiedzialny za ten epicki mod odtwarza całość Vice Miasto W GTA V’Rage Engine, co oznacza, że ​​jest jeszcze o wiele więcej przyjemności z rozgrywki, które mogą nas zadziwić. Niestety, będziemy musieli poczekać na więcej przesłanych plików, zanim będziemy mogli się nimi zachwycać, ale świadomość, że się pojawią, ogromnie pomaga.

Czy dołączysz do nas w ponownym rozegraniu gry po wydaniu tego moda? Byłbyś głupcem, gdybyś tego nie zrobił.