Użytkownicy Xbox Series X zachwyceni ukrytą funkcją, którą mogłeś przeoczyć

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z konsoli Xbox, czy masz Series X/S od kilku lat, możesz nie w pełni wykorzystywać możliwości swojej konsoli.

Kiedy już opanujesz podstawy, dość łatwo popaść w samozadowolenie, ale nasze konsole są pełne przydatnych funkcji – funkcji, o których istnieniu prawdopodobnie nawet nie masz pojęcia. Na szczęście społeczność Xbox jest pod ręką, aby podzielić się swoją wiedzą i ma kilka niezbędnych porad dla właścicieli Series X/S, zarówno nowych, jak i starych, którzy chcą się uczyć.

To był użytkownik Reddita Matchoo93 którzy szukali porady i szybko otrzymali dziesiątki przydatnych odpowiedzi. „Dotknij dwukrotnie przycisku udostępniania, aby przejść bezpośrednio do listy nagrań” – dzięki uprzejmości użytkownika szybko stało się najpopularniejszym hackiem __skórka pomarańczy__. „Cholera, nie wiedziałem o tym” odpowiedział samuraideska, natomiast xH0LLYW000Dx dodany„Ja też”.

Jeśli chodzi o inne przydatne wskazówki, BuckThundersen oferowany„Istnieje ustawienie umożliwiające automatyczne wyciszenie głośników telewizora po podłączeniu zestawu słuchawkowego. Ten jest pomocny”, podczas gdy Spider8461 powiedział, „Jeśli szukasz dowolnego obrazu w Bing na konsoli Xbox, możesz przejść do trzech kropek w rogu i ustawić go jako tło! Nie sądzę, że dotyczy to wyłącznie serii Xbox, ale i tak jest fajnie.”

„Istnieje ustawienie, w którym można wyłączyć podświetlenie ogromnego przycisku Xbox na kontrolerze. Teraz jest to o wiele mniej rozpraszające” zasugerował JobuuRumdrinker i Game_Bread skomentował, „Niekoniecznie ukryty, ale w ustawieniach dostępności dostępna jest opcja Tryb nocny, która aktywuje filtr niebieskiego światła o dowolnej porze. Świetnie łagodzi zmęczenie oczu, jeśli planujesz grać późno w nocy.” Podsumowując, podzielono się kilkoma świetnymi radami.