Użytkownicy Steam nie powinni przegapić 40 dolarów darmowych środków, które są już do zgarnięcia

Dobra robota. Styczeń, prawdopodobnie najnudniejszy miesiąc w roku, już za nami. Aby rozpocząć luty w dobrym stylu, chciałbym poinformować Cię o dwóch fantastycznych konkursach, w których możesz wziąć udział już teraz.

Być może znasz to ćwiczenie, jeśli jesteś regularnym użytkownikiem Steam. Steam to nie tylko skarbnica najnowszych gier AAA. Ty też możesz odkryć tysiące niezależnych przyjemności. Wiele z nich przyciągnie Twoją uwagę darmowymi wersjami demonstracyjnymi, ale inni wybierają metodę rozdania – a darmowe środki zawsze będą muzyką dla naszych uszu. Nadchodzące wydania Gwiezdne Vadery I Pestycydy nie są wymagane obaj nawiązali współpracę ze znakomitym SteamGamesPC na Twitterze – świetne konto do obserwowania – aby nagrodzić dwóch potencjalnych graczy hojnymi gratisami.

Zacznę od Pestycydy nie są wymagane rozdanie gdzie możesz wygrać 20 dolarów środków Steam. Aby wziąć udział, śledź SteamGamesPC i Jampacked_Games na Twitterze, dodaj listę życzeń i obserwuj Pestycydy nie są wymagane na Steamie, prześlij dalej i polub tweet z rozdaniem – i gotowe. To takie proste. Rozdanie trwa do 4 lutego. Jeśli jesteś zainteresowany, Pestycydy nie są wymagane to nadchodząca strzelanka z widokiem z góry, w której wcielasz się w żabę, której zadaniem jest pokonanie szeregu wrogów insektoidów.

The Gwiezdne Vadery rozdanie jest jeszcze prostsze, a tutaj do zgarnięcia jest także 20 dolarów. Po prostu lista życzeń Gwiezdne Vadery na Steamie, oprócz przesłania dalej i polubienia tweeta o rozdaniu. Pozornie nie ma tu mowy o „obserwowaniu”. Ten trwa do 5 lutego, więc na wejście macie trochę więcej czasu. Gwiezdne Vadery łączy budowanie talii z taktyką opartą na siatce.

Jeśli to ci nie wystarczy, możesz sprawdzić sześć najnowszych darmowych gier, które wylądują w sklepie Steam. To powinno zapewnić mnóstwo rozrywki w ten weekend.