Użytkownicy Steam nie mają już dużo czasu, aby zdobyć 100 dolarów darmowego kredytu w sklepie

Jeśli lubisz grać na PC, mogę niemal zagwarantować, że regularnie odwiedzasz Steam. To bez wątpienia najlepszy sklep PC.

Chociaż nowe, główne wydania mogą sporo kosztować, na Steamie jest też mnóstwo rozsądnych odkryć niezależnych. Niedawno natknęliśmy się na zachwycające Sosnowe Sercagra, która oddaje przytulną estetykę Dolina Gwiezdnej Rosy obiecując jednocześnie podejście do rozgrywki The Legend of Zelda. Dostępnych jest także mnóstwo darmowych gier, a od dzisiejszego ranka w sklepie dostępnych jest sześć kolejnych. Chociaż wiele niezależnych wydań może oferować bezpłatne wersje demonstracyjne, które Cię zwabią, jedno z nadchodzących wydań oferuje 100 dolarów darmowego kredytu w sklepie jednemu szczęśliwemu użytkownikowi Steam.

The rozdanie widzi studio Falling State’s Earl kontra mutanty połącz siły z popularnym kontem na Twitterze SteamGamesPC – które, nawiasem mówiąc, jest świetnym kontem do obserwowania, jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi ofertami Steam. Jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma 100 dolarów darmowego kredytu w sklepie Steam, a wejście do gry jest bardzo proste.

Wszystko, co musisz zrobić, to śledzić SteamGamesPC i FallingState na Twitterze, liście życzeń Earl kontra mutanty na Steamie, a także prześlij dalej i polub tweet dotyczący rozdania. To jest takie proste. Jedynym haczykiem jest to, że rozdanie kończy się 2 lutego, więc musisz działać szybko.

Earl kontra mutanty to nadchodząca postapokaliptyczna gra typu roguelite typu survival z widokiem z góry, w której, jak się domyślacie, gość o imieniu Earl mierzy się z niekończącymi się falami mutantów. Chociaż obecnie nie ma możliwości premiery w 2024 r., dostępna jest już wersja demonstracyjna do pobrania.