Użytkownicy PlayStation Plus zbierają pochwały na temat nowej „fascynującej” gry

Fani są zachwyceni niedawnym dodatkiem do PlayStation Plus i chwalą tę wspaniałą grę.

Hardspace: Łamacz statków jest o wiele zabawniejszy, niż wynika z jego podsumowania. Widzisz, w tej grze Twoim zadaniem jest rozbicie statku kosmicznego na części i złomowanie go lub sprzedaż. Znajdą się tacy, którzy pokochają to brzmienie, inni niech trzymają się mnie, bo jestem pewien, że wam też się to spodoba.

Najważniejszą rzeczą, o której dotychczas zapomniałem wspomnieć, jest to, że całe to złomowanie wykonujesz w zerowej grawitacji. Zgadza się, unosisz się w przestrzeni, poruszasz się w trzech wymiarach, ustawiasz się w pozycji umożliwiającej użycie narzędzi do oderwania części statków. To świetna zabawa, a pętla rozgrywki polegająca na zarabianiu pieniędzy na tych zleceniach i podejmowaniu się większych projektów naprawdę wywołuje swędzenie, o którym nie miałeś pojęcia.

Gracze na Reddicie uwielbiają tę grę, mówiąc: „Wymaga przyziemnego relaksu Symulator Powerwash i łączy go z fascynującym światem/historią – a wszystko to powiązane z coraz bardziej skomplikowanymi statkami do zarządzania i złomowania”. Nie mylą się. Zacząłem grać Hardspace: Łamacz statków kiedy był we wczesnym dostępie na PC i od czasu do czasu do niego zaglądałem, gdy chciałem po prostu popływać i odpocząć.

Mówi inny redditor to się zgadza: „Ta gra to super zen. Uwielbiam też klimat country.” Chwila odezwał się inny słowami: „Jestem z tobą w 100%. Mam obsesję na punkcie tej gry.” Dostępną w PlayStation Plus grę możesz wypróbować jako subskrybent, do czego wielu graczy by Cię zachęcało, jak ta osoba„Kiedy odblokujesz więcej ulepszeń, w szczególności ładunków wybuchowych, czasami robi się cudownie chaotycznie. Część zabawy polega na niepowodzeniach, jeśli chodzi o pewne rzeczy (silniki, benzyny) i próbie odzyskania sił”.