Użytkownicy PlayStation Plus mogą teraz cieszyć się nominacją do GOTY 2023

Oprócz grania w ogromną bibliotekę gier dostępnych dzięki usłudze subskrypcji PlayStation Plus firmy Sony, pozwala nam to także wypróbować niektóre z największych nowości, w tym pretendentów do tytułu Gry Roku.

W zależności od poziomu subskrypcji możesz cieszyć się dodatkowymi korzyściami, takimi jak wyselekcjonowany katalog filmów, przesyłanie strumieniowe w chmurze, granie w klasyczne gry z przeszłości i wypróbowywanie przed zakupem dzięki okresom próbnym PS Plus. Okres próbny PlayStation Plus, który jest zawarty w warstwie Premium, może trwać od niecałej godziny do nawet pięciu godzin. Co więcej, w tym czasie będziesz zdobywać trofea, a zapisane dane zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej gry.

„Saga Anderson przybywa, aby zbadać morderstwa rytualne w małym miasteczku. Alan Wake pisze mroczną historię, która kształtuje otaczającą go rzeczywistość” – czytamy w streszczeniu Alana Wake’a 2. „Te dwie postacie są w jakiś sposób powiązane. Czy mogą stać się bohaterami, którymi powinni być?”

W mojej recenzji pt Alana Wake’a 2powiedziałem: „Robi wszystko, czego można oczekiwać od kontynuacji. Alana Wake’a 2 wygląda lepiej, gra lepiej, brzmi lepiej i wywołuje strach w obfitości. Alana Wake’a 2 to kolejny klejnot w koronie biblioteki Remedy Entertainment i kontynuacja, która zachwyci fanów.”

Jeśli jeszcze nie grałeś Alana Wake’a 2 i subskrybujesz PlayStation Plus Premium, teraz jest idealny moment, bo możesz przetestuj grę przez hojne trzy godziny. Jeśli otwarcie kilka godzin Alana Wake’a 2 nie sprzedam ci tego, to nie wiem, co będzie.

Biorąc to pod uwagę, pierwsza gra z serii, Zremasterowany album Alana Wake’ajest często mocno przeceniony i gorąco polecam zagrać w tę grę w pierwszej kolejności, ponieważ opowieść Remedy Entertainment może w najlepszym wypadku być nieco zagmatwana.

Alana Wake’a 2 jest już dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.