Użytkownicy PlayStation Plus mogą już teraz ubiegać się o darmowe środki w sklepie

Abonenci PlayStation Plus mogą w lutym zdobyć bezczelny dodatek: bonusowy darmowy kredyt sklepowy.

Być może jednak nie wiesz, że możesz zdobyć dodatkowe darmowe środki w sklepie, po prostu grając w gry PlayStation Plus z tego miesiąca. Wyobrażam sobie, że fakt, że płacisz miesięczną opłatę za te gry, jest wystarczającą zachętą, aby je sprawdzić, ale teraz masz podwójną motywację.

Ten bezpłatny kredyt sklepowy jest dostępny w ramach programu nagród PlayStation Stars, który został uruchomiony w 2022 r., a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne.

Raz ty zapisać się możesz uzyskać dostęp do szeregu nagród, które można zdobyć grając w wybrane gry. Zdobycie darmowych środków w sklepie za punkty PlayStation Stars może zająć trochę czasu, ale ostatecznie wszystko się sumuje.

Tak czy inaczej, PlayStation Stars ogłosiło niedawno wszystkie sposoby na zdobywanie dodatkowych punktów przez cały luty, a najnowszy jest prosty: graj ktokolwiek lutowych gier PlayStation Plus, aby zdobyć 50 punktów.

Więc proszę bardzo. Jeśli jeszcze nie planowałeś grać w żadną z gier, za które dosłownie płacisz, teraz masz powód. Nawet jeśli nie zależy ci na kredycie w sklepie, chcę, żebyś o tym wiedział Rollerdrom to absolutna świetna zabawa, na którą warto poświęcić czas. Rzetelnie informują mnie o tym także koledzy Piankowe Gwiazdy to świetna zabawa, ale nie znoszę interakcji z innymi ludźmi, więc raczej nie będę się z nimi bawić w najbliższym czasie.