Użytkownicy PlayStation Plus dzielą się pilną wskazówką dotyczącą oszczędzania pieniędzy, którą każdy powinien znać

Każdy chce zaoszczędzić trochę pieniędzy tu i tam, prawda? Szczególnie w obliczu kryzysu kosztów życia, w jakim wciąż się znajdujemy. Jeśli chodzi o gry, każdy zaoszczędzony grosz może być ogromną pomocą, gdy co miesiąc wypuszczane są kolejne hity.

Pewna bardzo pomocna dusza na Reddicie poleciła sposób na zaoszczędzenie trochę pieniędzy przy zakupie subskrypcji PlayStation Plus i każdy powinien o tym wiedzieć.

Wątek Reddit rozpoczął się jako PSA do wszystkich użytkowników PlayStation, mówiąc: „Dla tych z Was, którzy kupią Premium po obniżonej cenie, taniej będzie najpierw kupić Extra, a następnie przejść na Premium”. Użytkownik u/freestuffrocker zauważył, że „ponieważ 41% to wyższa zniżka, podążanie tą ścieżką, a następnie wykorzystanie 33% do aktualizacji sprawi, że Premium będzie kosztować tylko 96 dolarów zamiast 107 dolarów”.

To prosta matematyka, ale być może nie dotyczy to każdego, kto kupuje subskrypcję, więc warto ją wiedzieć, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać dostęp do starszych gier PlayStation, które są dostępne tylko z subskrypcją Premium.

Oczywiście wiele osób chwaliło matematykę i oryginalny plakat z komentarzem: „Dlatego matematyka jest ważna w szkole! Każdy $ pomaga!” mówi jeden z użytkownikówpodczas gdy inny skomentował„(Dziękuję) za zwrócenie uwagi.”

Dzięki trzem poziomom PlayStation Plus, najwyższy szczebel Premium oferuje o wiele więcej za Twoje pieniądze, w tym katalog tytułów retro od PlayStation do PlayStation 3, a także strumieniowanie w chmurze. Jeśli ostatnio zaglądasz na PlayStation Portal, do grania w gry na nowym urządzeniu do transmisji strumieniowej potrzebujesz poziomu Premium, więc warto o tym wiedzieć. Następnym razem, gdy będziesz gotowy na subskrypcję, zanim zdecydujesz się na subskrypcję, rozważ zniżki, ponieważ zaoszczędzenie tych kilku funtów ma obecnie duże znaczenie.