Użytkownicy PlayStation Plus chwalą dodatek niedocenianego RPG akcji

Wiemy już, które gry będą rozdawane za darmo w PlayStation Plus w lutym i wygląda na to, że będzie to świetny wybór dla graczy.

Pomiędzy nimi, Stalowanie to gra, którą wielu graczy mogło wcześniej przegapić. Wydany w 2022 roku, Stalowanie to gra akcji typu souls, której akcja rozgrywa się we Francji. Walczysz z armią robotów na ulicach Paryża, próbując zmienić bieg historii.

Zdaniem graczy na Reddicieto niedoceniany klejnot, który kroczy ścieżką Mroczne dusze jednocześnie utrzymując grę dostępną dla wielu osób. „Pokonałem go dwa razy. To całkiem przyjemna zabawa, niezbyt trudna. O wiele łatwiej niż Kłamstwa P” – napisał jeden z użytkowników. Wygląda na to, że wiele osób dopiero odkrywa tę grę, a właśnie tego oczekujesz od bezpłatnych comiesięcznych gier.

Jeden z użytkowników ujął to prosto, „To świetna zabawa. Ma wiele opcji trudności/przystępności, co jest rzadkością w przypadku osób typu dusza. Wygląda na to, że wielu Redditorów już to zrobiło Stalowanie na ich listach życzeń, więc wygląda na to, że jest tam kilku szczęśliwych graczy. A gra wygląda całkiem nieźle. Dla kogoś, kogo często nękają gry w stylu Souls, jest to kuszący tytuł do wypróbowania.

Wraz z Stalowanie, Rollerdrom I Piankowe Gwiazdy idą w twoją stronę. Piankowe Gwiazdy wygląda na świetny tytuł dla wielu graczy, dzięki któremu Ty i Twoi znajomi będziecie się bawić; I Rollerdrom, zdaniem tego autora, jest całkowicie genialną grą, do której będziesz wracać. Możesz także zgarnąć darmowy pakiet kosmetyków Jesieni chłopaki pełen skórek związanych z ikonami PlayStation, a subskrybenci Premium mogą cieszyć się Marvel’s Spider-Man 2 bezpłatna wersja próbna. Przysmaki dookoła.