Użytkownicy komputerów PC mogą pobrać darmowy survival horror, który nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu

Czy jesteś graczem komputerowym? Lubisz survival horrory? A co powiesz na darmowe gry? Lubisz je? Jeśli na wszystkie trzy pytania odpowiedziałeś twierdząco, mam dla Ciebie artykuł.

Sporadycznie, GOG.comsprzedawca gier na komputery PC, na którego czele stoi CD Projekt Red, twórcy Cyberpunka 2077 I Wiedźmin, rozdam darmową grę. W tej chwili istnieje świetna gra typu horror, która może być Twoja. Jedyne czego potrzebujesz to konto GOG.

Bestia w środku to porywający thriller i horror survivalowy, który „zanurzy cię w opowieści o dawno skrywanych sekretach, osobistych tragediach i szaleństwie”. Korzystając z unikalnej mechaniki narracyjnej polegającej na podążaniu za dwiema postaciami w różnych stuleciach, gracze „wezmą swoją wiarę w swoje ręce i odkryją, w jaki sposób ich historie kolidują”.

Z tego co widać na strona gry na GOG-u, jest tam kilka świetnych, pełnych akcji momentów zmieszanych z przerażającymi fragmentami, które sprawią, że osoby o słabych nerwach będą chować się za rękami. Wygląda cudownie, ponuro i mrocznie, z kilkoma niesamowitymi projektami stworzeń dla potworów, które widzimy.

Rzućmy okiem na historię opowiedzianą przez twórców: „Boston, 1979, Adam, kryptoanalityk CIA, opuszcza miasto i wraz z żoną Emmą przeprowadza się na wieś. Jego opiekunowie boją się, że nie będą w stanie zapewnić mu tam bezpieczeństwa, ale Adam uważa, że ​​potrzebuje spokojnego miejsca w lesie, aby spróbować zastosować się do kodeksu wojskowego. Wszyscy wiemy, że życie w lesie to gwarantowany sposób na znalezienie się w narracji grozy, więc jest to błąd nowicjusza. To, co dzieje się dalej, na zwiastunie wygląda dość przerażająco.

Jeśli jesteś fanem gier typu horror, nie możesz przegapić tej gry, a jeśli dostaniesz ją za darmo, nie ma żadnych skarg.