Uzyskiwanie szelaku w ramach Skull and Bones Framework

Niezależnie od tego, czy chodzi o kontrakt na ładunek, czy też chcesz zdobyć więcej ulepszeń, w końcu będziesz potrzebować trochę szelaku w Skull and Bones. W moim przewodniku po otwartym oceanie wyjaśnię dokładnie, jak zacząć zbierać materiał.

Gdzie znaleźć szelak w czaszce i kościach

Szelak można zdobyć, plądrując osady na prostej do Harimau. Możesz udać się do osad takich jak Kencur i rozpocząć plądrowanie, aby zdobyć pięć różnych nagród. Każdy z nich zapewni ci niewielką ilość szelaku, a także inne materiały, takie jak relikty czy batik w Skull and Bones.

Mapa szelaku w Skull and Bones.

Prosta Harimau ma jedne z największych szans na splądrowanie szelaku, ale technicznie rzecz biorąc, w tym przypadku nie jest to obszar, który ma znaczenie. Szelak można zdobyć poprzez plądrowanie wszelkich obszarów kontrolowanych przez Dominium Rempah. Oznacza to, że z czasem niektóre miejsca, które chcesz splądrować, mogą się zmienić lub znajdziesz lepsze osady dalej na północ.

Ponieważ szelak jest materiałem specjalnym w Skull and Bones, nie będziesz mógł skorzystać ze sprzedawcy Rafinerii, aby zdobyć więcej dla swojego statku, tak jak w przypadku sztabek brązu. Nie ma żadnych surowych wersji powłoki do drewna, które można byłoby zebrać, co oznacza, że ​​ulepszanie nie jest możliwe. Aby zdobyć potrzebny materiał, musisz walczyć z frakcją Rempah.

Nie zapomnij sprawdzić niektórych handlarzy, udając się na terytorium kontrolowane przez Dominium Rempah. Czasami mają szansę sprzedać ci materiały za trochę srebra. Ale nie wyrzucałbym całego mojego Srebra na handlarzy. Branie za darmo tego, czego chcesz, to prawdziwa droga pirata w Skull and Bones.

Gdy zaczniesz zdobywać lepsze materiały, pamiętaj o zaopatrzeniu się w Akację.