Uwalnianie nieograniczonej kreatywności: opanowanie generatora losowych słów do tworzenia

Próbowanie losowego znajdowania dziwnych rzeczy w Infinite Craft jest zawsze fajne, ale czasami może być nudne, jeśli nie ma się konkretnego celu do osiągnięcia. Ale sytuacja może wyglądać inaczej, jeśli użyjesz generatora losowych słów, który pomoże ci znaleźć „cel” dla twojego bieżącego, świeżego cyklu rzemieślniczego.

Jak korzystać z generatora losowych słów w Infinite Craft

Generator losowych słów to przydatna strona internetowa, gdy potrzebujesz losowego słowa do czegokolwiek, na przykład do układania puzzli/anagramów lub używania otrzymanego słowa jako podpowiedzi do pisania. Okazuje się, że można go również wykorzystać do stworzenia małego wyzwania Infinite Craft dla siebie lub swoich znajomych, jeśli interesują się tego typu rzeczami.

Po prostu otwórz stronę i sprawdź pierwsze słowo, które się pojawi. To Twoje nowe wyzwanie. Teraz udaj się do Infinite Craft i rozpocznij nową grę, naciskając przycisk „Resetuj” w lewym dolnym rogu ekranu i rozpocznij tworzenie, aż usłyszysz to słowo!

Alternatywnie możesz otworzyć prywatną kartę, aby wziąć udział w tym wyzwaniu, ponieważ nie będzie to wymagać utraty bieżących postępów i zdobytych słów.

Możesz to zrobić jako wyzwanie, które sam sobie narzucisz lub zrobisz to samo ze znajomymi, a wygrywa ten, kto pierwszy wymyśli słowo. Możesz wybrać nowe słowo dla każdego gracza lub pozwolić wszystkim ścigać się, aby jako pierwsi dotrzeć do celu. Idealnie byłoby, gdyby każdy zrobił to w pełni na ślepo, aby zachować sprawiedliwość, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby szukać przepisów, jeśli okaże się to prawie niemożliwe. Ale jak ta gra wielokrotnie udowodniła, że ​​można tu stworzyć wszystko.

Najlepsza część takiej gry to że nigdy nie możesz oczekiwać, jakie słowo usłyszysz. Może to zmienić się z czegoś prostego, jak jedzenie, w abstrakcyjną koncepcję, której zrozumienie zajmie ci wieki. Kiedy pierwszy raz próbowałem tak grać, moim słowem była „Moc” i nie mogłem wymyślić, jak wydobyć ją z „Siły”, nawet gdyby od tego zależało moje życie. Gorąco polecam. Na pewno zagram w to jeszcze raz.

Być może przypadkowo trafisz na Pierwsze Odkrycie, więc wypróbuj je, kiedy tylko możesz. Lub po prostu eksperymentuj, jak uzyskać bardziej niezwykłe rzeczy ze słów takich jak anime lub wieża.