Underground 2 kończy w tym roku 20 lat, to idealny czas na remake

Trochę trudno to pojąć Need for Speed ​​Underground 2 w tym roku skończy 20 lat. To jednak prawda. To było w listopadzie 2004 roku, kiedy przemierzaliśmy ulice Bayview.

Szkoda, że ​​Need For Speed ​​nie zachwyca już tak jak kiedyś. Najnowszy wpis, Need For Speed ​​bez ograniczeń, wylądował w 2022 roku, zdobywając przyzwoity wynik 77 w porównaniu z Metacritic. Było to solidne wejście do serii, ale ledwo dorównywało jej legendarnemu statusowi Need for Speed ​​Underground 2 rozwijał się przez lata. Fani serii okrzyknęli ją „szczytową grą” i choć trwają prace nad stworzonym przez fanów remake’iem w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, fani od dawna wołają, aby EA popracowało nad prawdziwą ofertą.

Przeszukanie Internetu nie zajmie Ci dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak duży jest apetyt fanów na remake. Na Change.org znajduje się kilka petycji – „Remaster of Need for Speed ​​Underground 2” i „EA, proszę, daj nam Need for Speed ​​Underground 2 Remake HD” to tylko dwa przykłady – i choć petycje te mogły nie zgromadzić zmieniającej życie liczby podpisów, pozostawione pod nimi komentarze pokazują, jak bardzo ludziom zależy.

„ŻADNA inna gra z tej serii nie jest tak bliska!! Według mnie najlepsza dynamika jazdy ze wszystkich gier, bardzo mi tego brakuje” – napisał zachwycony sygnatariusz. Podobna historia jest na Reddicie. Znajdziesz niekończące się wątki odzwierciedlające uczucia zawarte w tych petycjach. Użytkownik Reddita Worn_Out_1789 napisał„Chciałbym zobaczyć remake: to była doskonała gra i bardzo miło wspominam Bayview. Poziom dostosowywania jest fantastyczny, a gra łączy w sobie różne typy ras, aby była interesująca. Bardzo podobała mi się także Brooke Burke w roli Rachael Teller, a ta historia była zabawna i odzwierciedlała spełnienie życzeń nastolatki”.

Jest Need for Speed ​​Underground 2 prawdopodobny remake? Trudno powiedzieć. Remake’i i remastery są teraz w modzie, ale Nieoprawny wydawało się oznaczać, że EA stara się wprowadzać innowacje w serii, a nie oglądać się wstecz. Jedyne, co możemy zrobić, to trzymać kciuki i delektować się tymi złotymi wspomnieniami z grania w tę grę po raz pierwszy.