Undeath to darmowe rozszerzenie fabularne z klimatem Elden Ring

Pomimo naszej tęsknoty The Elder Scrolls VI wystartować w tej chwili, minie jeszcze wiele lat, zanim zostaniemy zaszczyceni jego obecnością. Zwłaszcza jeśli Bethesda będzie nas wciągać.

Dlatego potrzebujemy innych sposobów, aby utrzymać magię serii przy życiu, a jaki jest lepszy sposób na osiągnięcie tego niż poprzez niekończące się rozszerzenia, które Skyrima oferuje.

Skyrima, to bez cienia wątpliwości jedna z najlepszych gier, jakie Bethesda kiedykolwiek stworzyła. W związku z tym nie ma końca modów, które fandom może zainstalować i grać w oczekiwaniu na następną grę i/lub Pole Gwiazd żeby było dobrze.

Jednym ze sposobów, w jaki gracze mogą utrzymać tę 12-letnią grę przy życiu i kopaniu, jest przejście Pierścień Eldena atmosfera Skyrim: Undeath Remastered. Jak sama nazwa wskazuje, nieumarli będą odgrywać dużą rolę w tej historii, więc w przypadku graczy o nerwowym usposobieniu rozsądna jest ostrożność.

Chociaż masz mnóstwo spraw do załatwienia Skyrima już teraz istnieje „potężny nekromanta” głodny zakazanej wiedzy. Wiedzy, której sam możesz się nauczyć, jeśli zdecydujesz się stanąć po ich stronie, zamiast usuwać nadchodzące zagrożenie.

Nie trzeba dodawać, że wielu wybrało złe intencje zamiast ratowania sytuacji, jak podkreślił jeden z podekscytowanych graczy, mówiąc: „Ten mod to ostatni element układanki, ostatni klucz do mojej postaci nekromanty. Dzięki tej mocy królestwo ludzi upadnie! (Poważnie, zamierzam zdobyć mod, który wyłączy niezbędne NPSc, wzniesie armię nieumarłych i zniszczy świat).”

Inni mniej skupiają się na niszczeniu i jedynie są pod wrażeniem jakości moda: „Bardzo dobry aktor głosowy. Można to z łatwością uznać za oficjalny zwiastun DLC” – napisał fan. Inny również skomentował aktorstwo głosowe, mówiąc: „Aktor głosowy jest naprawdę całkiem niezły, powinien zainteresować się podkładaniem głosu w grach wideo”.

Jest wiele rzeczy, które mogą się podobać w tym rozszerzeniu zanim nawet dotarcie do szczątków szkieletów nieumarłych, których będziesz kontrolował. Jeśli chcesz odkryć wszystko to Nieumarły co ma dla swoich graczy, udaj się do NexusMods, aby rozpocząć swoją podróż.