Unalloyed Malenia do pobrania za darmo sprawia, że ​​wyzwanie staje się niemożliwe

Pierścień Eldena nie jest grą łatwą do pokonania – żadna gra typu Souls od FromSoftware nigdy taka nie była. Jednakże dla tych, którzy są żarłokami za karę, możesz podjąć wyzwanie i zwiększyć je do 11, czyli niemożliwego.

To nie jest tak jak Pierścień Eldena fandom potrzebuje obecnie ożywienia dzięki niedawnej aktualizacji, która wywołała w społeczności ciche emocje. Jednak bylibyśmy niedbali, gdybyśmy nie powiedzieli, jak sprawić, by boss Malenia Blade of Miquella walczył jeszcze mocniej.

Nie jesteśmy pewni, dlaczego chciałbyś płakać przez sen, ale staramy się nie osądzać innych graczy w ich dążeniu do kary podczas gry. The „Niestopowa Malenia” mod zwali cię z nóg, być może całkiem dosłownie, jeśli nie uda ci się jej pokonać.

Nie tylko wyzwanie jest większe w porównaniu z Malenią od FromSoftware, ale fani mówią, że zmodyfikowana Malenia jest bardziej „dokładna pod względem wiedzy”. Aby poczuć przedsmak tego, jak trudna będzie ta walka, wskażemy Ci komentarz LukaRainestorm412 na Youtube: „Mając wielu bossów, mówię sobie: «Oni tak naprawdę się nie starają. Mógłbym lepiej radzić sobie z ich mocami. I myślę, że w końcu znalazłem tego, który od razu próbuje cię, kurwa, zamordować.

Malenia nie jest popychadłem, możemy to potwierdzić. Nie jest nie do pokonania, jednakże Twoje umiejętności przekroczą granice w bitwie, której szybko nie zapomnisz.

Modder – trafnie nazwany MiquellaTheUnaIloyed – stojący za tym wyjątkowo trudnym pobraniem, ma takie ostrzeżenie dla każdego, kto jest na tyle głupi, aby przystąpić do walki nieprzygotowany: „Aby móc walczyć z tą Malenią, musisz doskonale znać podstawową bitwę”. Kontynuują: „Oczywiście bardzo nie polecam tego moda, jeśli tylko kilka razy pomyślnie ukończyłeś waniliową Malenię”.

Zostałeś ostrzeżony. Co więcej, modder udostępnia również link do łatwiejszego, mniej obciążającego moda Malenia, jeśli chcesz zmienić doświadczenie, nie tracąc przy tym głowy.